روی خط خبر

موضوع: مبلمان و دکوراسیون منبع: آرک لاین
امتیاز: 5 5

مطلب با عنوان نشیمن های رو به فضای باز، بررسی چند نمونه – خط معمار،معماری،طراحی داخلی،طراحی نما از وب سایت آرک لاین archline با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

نشیمن های رو به فضای باز، بررسی چند نمونه – خط معمار،معماری،طراحی داخلی،طراحی نما

نشیمن های رو به فضای باز، بررسی چند نمونه

در طراحی ویلا و برخی ساختمان های ویلایی، مرسوم است که فضای نشیمن به نحوی طراحی می گردد که رو به فضای باز است. به عنوان مثال فضای نشیمن رو به محوطه ویلا طراحی شده و بازشوهای شیشه ای برای آن در نظر گرفته می شود. در این حالت در مواقع … ادامه مطلب

دسته بندی:

(ادامه مطلب...)

نشیمن های رو به فضای باز، بررسی چند نمونه در طراحی ویلا و برخی ساختمان های ویلایی، مرسوم است که فضای نشیمن به نحوی طراحی می گردد که رو به فضای باز است. به عنوان مثال فضای نشیمن رو به محوطه ویلا طراحی شده و بازشوهای شیشه ای برای آن در نظر گرفته می شود. در این حالت در مواقع مورد نیاز، فضای نشیمن باز شده و به فضایی باز رو به محوطه تبدیل می گردد. از این دست طراحی ها، بسیار زیاد امکان پذیر است. آنچه ما در این بخش برای شما آماده نموده ایم، نمونه هایی از این محوطه های ویلایی در کنار فضای نشیمن است. اگر قصد طراحی چنین فضایی را دارید، می توانید از ایده های ارائه شده در ادامه، استفاده نمایید. تحریریه خط معمار شرکت معماری آوگون منبع: http://archline.ir

مطلب با عنوان نشیمن های رو به فضای باز، بررسی چند نمونه – خط معمار،معماری،طراحی داخلی،طراحی نما از وب سایت آرک لاین archline با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

مطلب با عنوان نشیمن های رو به فضای باز، بررسی چند نمونه – خط معمار،معماری،طراحی داخلی،طراحی نما از وب سایت آرک لاین با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است. جهت مشاهده جزئیات بیشتر به آرک لاین archline مراجعه نمائید.

اخبار گوناگون