روی خط خبر

موضوع: مبلمان و دکوراسیون منبع: آرک لاین
امتیاز: 5 5

مطلب با عنوان طراحی خانه ای مدرن در دل طبیعت – خط معمار،معماری،طراحی داخلی،طراحی نما از وب سایت آرک لاین archline با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

طراحی خانه ای مدرن در دل طبیعت – خط معمار،معماری،طراحی داخلی،طراحی نما

طراحی خانه ای مدرن در دل طبیعت

معماری: استودیو MASQ

موقعیت: seaforth، استرالیا

مساحت: ۳۴۰ مترمربع

سال: ۲۰۱۷

عکاس:  Ben Gutherie

شهر seaforth همراه با مناظر دیدنی جنوبی اش، منطقه ای زیبا و بی نظیربرای زندگی می باشد. ایده اصلی پروژه چنین تعریف می شود که چگونه محیط طبیعی می تواند به عنوان بخشی از طراحی خانه شکل گرفته و … ادامه مطلب

دسته بندی:

(ادامه مطلب...)

طراحی خانه ای مدرن در دل طبیعت معماری: استودیو MASQ موقعیت: seaforth، استرالیا مساحت: ۳۴۰ مترمربع سال: ۲۰۱۷ عکاس: Ben Gutherie شهر seaforth همراه با مناظر دیدنی جنوبی اش، منطقه ای زیبا و بی نظیربرای زندگی می باشد. ایده اصلی پروژه چنین تعریف می شود که چگونه محیط طبیعی می تواند به عنوان بخشی از طراحی خانه شکل گرفته و گسترده شود. در نهایت به نظر می رسد که ساختمان کاملا بخشی ازچشم انداز محیط خواهد شد؛ شکل یکپارچه ای که از میان پایه ای سبز رنگ برخاسته است. این ساختمان از دو بخش مجزا تشکیل شده است؛ بخش عمومی ساختمان که فضای زندگی ساکنین است و بخش خصوصی که شامل اتاق های خواب و فضاهای جانبی می باشد. فضای نشیمن به هر دو سوی جلو و عقب باغچه باز می شود.حرکت شیب سقف به سمت غرب به پنجره بزرگ شمالی این ساختمان اجازه می دهد تا نور خورشید را به سمت اتاق نشیمن جنوبی هدایت کند. آشپزخانه در قسمت فضای پشتی قرار گرفته که، روبه پاسیو پشت ساختمان و خروجی اتاق نشیمن باز می شود. بخش خصوصی ساختمان به صورت L شکل، با دو اتاق خواب در طبقه بالا می باشد. عمده متریال به کاربرده شده در نمای این ساختمان، بلوک های بتنی، بتن سرد، نوارهای چوبی با رویه فلزی برای طبقات بالا به کار گرفته شده است. این خانه هم سطح با زمین قرار گرفته و حس می شود که ارتباط با زمین برقرار کرده است و متریال های به کار برده شده در آن این حس را تقویت می کند. در ادامه با خط معمار همراه باشید. ​ پلان ها، دیاگرام، سکشن و غیره. تحریریه خط معمار مترجم: مینا مقدم شرکت معماری آوگون منبع: archdaily

مطلب با عنوان طراحی خانه ای مدرن در دل طبیعت – خط معمار،معماری،طراحی داخلی،طراحی نما از وب سایت آرک لاین archline با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

مطلب با عنوان طراحی خانه ای مدرن در دل طبیعت – خط معمار،معماری،طراحی داخلی،طراحی نما از وب سایت آرک لاین با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است. جهت مشاهده جزئیات بیشتر به آرک لاین archline مراجعه نمائید.

اخبار گوناگون