روی خط خبر

موضوع: لوازم خانگی منبع: آل سامسونگ
امتیاز: 5 5

مطلب با عنوان رشد صعودی ابعاد تلویزیون های غول پیکر سامسونگ با ویژگی های جدید و متفاوت از وب سایت آل سامسونگ allsamsung با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

رشد صعودی ابعاد تلویزیون های غول پیکر سامسونگ با ویژگی های جدید و متفاوت

اندازه تلویزیون ها هر روز در حال افزایش است و این روند صعودی همچنان ادامه دارد. اما سامسونگ به تازگی از تلویزیون جدیدی رونمایی کرده که اندازه آن از تصور […]

نوشته رشد صعودی ابعاد تلویزیون های غول پیکر سامسونگ اولین بار در اخبار و مقالات نمایندگی رسمی سامسونگ پدیدار شد.

رشد صعودی ابعاد تلویزیون های غول پیکر سامسونگ نویسنده: ادمین نمایندگی رسمی سامسونگ تاریخ: 25ام دی 1397 دسته: اخبار سامسونگ, اخبار لوازم خانگی سامسونگاندازه تلویزیون ها هر روز در حال افزایش است و این روند صعودی همچنان ادامه دارد. اما سامسونگ به تازگی از تلویزیون جدیدی رونمایی کرده که اندازه آن از تصور بسیاری از کاربران خارج است.تلویزیون 219 اینچی سامسونگ، The Wall نام دارد و در نمایشگاه بزرگ CES 2019 به نمایش گذاشته شد. بزرگترین برندهای دنیا، دستاوردهای جدید و بی نظیر خود را در این نمایشگاه در معرض دید همگان قرار دادند.در واقع استفاده از Micro LED در تلویزیون غول پیکر سامسونگ باعث شده تا کیفیت تصویر نمایش داده شده در آن از 4K نیز فراتر رود.سامسونگ نیز در این باره می گوید: تلویزیون های بزرگ و بی نظیر سامسونگ از ماژول های مجزای Micro LED تشکیل شده اند و در واقع دارای میلیون ها تراشه میکروسکوپی LED با رنگ های قرمز، آبی و سبز هستند که به منظور تولید رنگ های درخشان بر روی صفحه نمایش، نور خود را منتشر می کنند.تلویزیون The Wall 2019، نسل جدید نمایشگرها را وارد مرحله جدیدی کرده است و دارای پنل های مادولار است که مشتری می تواند مطابق نیاز و خواسته خود، اندازه و شکل آنها را تعیین کند.این نمایشگرهای Micro LED مادولار، تکنولوژی هایی را به کار گرفته اند که به خلق تصاویر به شیوه بهینه کمک می کند.در واقع این دومین مدل تلویزیون The Wall است که غول کره ای تولید می کند و مدل 146 اینچی آن نیز سال گذشته رونمایی شد.اگر این روند به همین صورت ادامه پیدا کند تا سال 2025 شاهد رونمایی از تلویزیون های فوق العاده غول پیکری خواهید بود که اندازه آنها شگفت انگیز است

مطلب با عنوان رشد صعودی ابعاد تلویزیون های غول پیکر سامسونگ با ویژگی های جدید و متفاوت از وب سایت آل سامسونگ allsamsung با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

مطلب با عنوان رشد صعودی ابعاد تلویزیون های غول پیکر سامسونگ با ویژگی های جدید و متفاوت از وب سایت آل سامسونگ با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است. جهت مشاهده جزئیات بیشتر به آل سامسونگ allsamsung مراجعه نمائید.

اخبار گوناگون