روی خط خبر

موضوع: کامپیوتر،لپ تاپ و تبلت منبع: آل سامسونگ
امتیاز: 5 5

مطلب با عنوان نمایش کوتاهی از رابط کاربری One UI در گوشی گلکسی اس 10 سامسونگ از وب سایت آل سامسونگ allsamsung با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

نمایش کوتاهی از رابط کاربری One UI در گوشی گلکسی اس 10 سامسونگ

سامسونگ در اتاق خبر جهانی خود، در رابطه با رابط کاربری One UI مقاله ای منتشر کرده که یک گوشی با حاشیه های بسیار باریک، لبه های منحنی و حفره […]

نوشته نمایش کوتاهی از رابط کاربری One UI در گوشی گلکسی اس 10 سامسونگ اولین بار در اخبار و مقالات نمایندگی رسمی سامسونگ پدیدار شد.

نمایش کوتاهی از رابط کاربری One UI در گوشی گلکسی اس 10 سامسونگ نویسنده: ادمین نمایندگی سامسونگ تاریخ: 22ام دی 1397 دسته: اخبار سامسونگ, اخبار گوشی و تبلت سامسونگسامسونگ در اتاق خبر جهانی خود، در رابطه با رابط کاربری One UI مقاله ای منتشر کرده که یک گوشی با حاشیه های بسیار باریک، لبه های منحنی و حفره ای در نمایشگر را نشان می دهد.سامسونگ در این مقاله که به صورت اتفاقی برخی جزییات گوشی گلکسی اس 10 را نیز افشا می کند، روز رونمایی پرچمدار جدید در روز 20 فوریه مطابق با اول اسفند را نیز تایید کرده است.مقاله One UI در روز 7 ژانویه منتشر و از آن زمان مدام بروزرسانی شده و به صورت اتفاقی ظاهر احتمالی پنل نمایشگر نیز افشا شده است.اولین تصویر در این مقاله، دیوایسی با حاشیه های بسیار باریک، لبه های منحنی و حفره در نمایشگر نشان می دهد. این تصویر با بسیاری از گزارشات افشایی پیشین که گفته بودند سامسونگ از نمایشگر Infinity-O برای سری اس 10 استفاده کرده است مطابقت دارد.سامسونگ دعوتنامه های خود برای مراسم رونمایی را ارسال کرده است. در این مراسم، انتظار می رود سامسونگ از سری گوشی گلکسی اس 10 و نیز اولین گوشی هوشمند تاشو خود رونمایی کند که طبق گزارشات پیشین گلکسی فولد خوانده می شود.تمام مدل های گوشی گلکسی اس 10 که در این مراسم رونمایی شوند، مجهز به نمایشگر Infinity O خواهند بود و مدل پلاس از دوربین جلو دوگانه برخوردار خواهد بود، در حالی که گلکسی اس 10 ایی و گلکسی اس 10 از دوربین جلو تک برخوردار می باشند.انتظار می رود تمام مدل ها در بازار آمریکا و کره جنوبی از پردازنده اسنپ دراگون 855 و پردازنده اگزینوس 9820 در سایر بازارهای جهانی برخوردار باشند.

مطلب با عنوان نمایش کوتاهی از رابط کاربری One UI در گوشی گلکسی اس 10 سامسونگ از وب سایت آل سامسونگ allsamsung با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

مطلب با عنوان نمایش کوتاهی از رابط کاربری One UI در گوشی گلکسی اس 10 سامسونگ از وب سایت آل سامسونگ با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است. جهت مشاهده جزئیات بیشتر به آل سامسونگ allsamsung مراجعه نمائید.

اخبار گوناگون