روی خط خبر

موضوع: لوازم خانگی منبع: آل سامسونگ
امتیاز: 5 5

مطلب با عنوان معرفی نسل جدید یخچال فریزرهای سامسونگ با قابلیت ها و ویژگی های جدید از وب سایت آل سامسونگ allsamsung با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

معرفی نسل جدید یخچال فریزرهای سامسونگ با قابلیت ها و ویژگی های جدید

جدیدترین یخچال فریزر هوشمند سامسونگ از ویژگی هایی برخوردار شده که هوشمند بودن این دسته از محصولات لوازم خانگی سامسونگ را بیش از پیش نشان میدهد. در واقع اپلیکیشن SmartThings […]

نوشته طراحی استانداردی جدید برای یخچال فریزرهای سامسونگ اولین بار در اخبار و مقالات نمایندگی رسمی سامسونگ پدیدار شد.

طراحی استانداردی جدید برای یخچال فریزرهای سامسونگ نویسنده: ادمین نمایندگی رسمی سامسونگ تاریخ: 18ام دی 1397 دسته: اخبار سامسونگ, اخبار لوازم خانگی سامسونگجدیدترین یخچال فریزر هوشمند سامسونگ از ویژگی هایی برخوردار شده که هوشمند بودن این دسته از محصولات لوازم خانگی سامسونگ را بیش از پیش نشان میدهد.در واقع اپلیکیشن SmartThings می تواند به شما کمک کند تا این ویژگی ها را بیشتر از قبل مشاهده کنید. یخچال فریزر فامیلی هاب 4 سامسونگ، رابط کاربری را در اختیارتان قرار میدهد که استفاده از آن بسیار راحت تر است.شما هنوز هم می توانید در حالیکه در سوپرمارکت حضور دارید مواد داخل یخچال را چک کنید و اقلام مورد نیاز خود برای خرید را تعیین کنید.اما در حال حاضر قابلیت دیگری نیز به این دسته از یخچال فریزرهای سامسونگ اضافه شده به این ترتیب که شما می توانید در صورتی که در یخچال باز باشد از این موضوع مطلع شوید.سامسونگ می گوید قصد دارد یخچال فریزرهای خود را از دسته لوازم خانگی خارج کند و آنها را به یک دستیار خانگی هوشمند تبدیل کند.ویژگی که Personalized Family Board نام دارد این امکان را برای کاربران ایجاد می کند تا علایق و فعالیت های مورد نظرشان را اضافه یا کاستومایز کنند.همچنین سامسونگ، طراحی هوم اسکرین نمایشگر یخچال فریزر را تغییر داده تا استفاده از آن راحت تر باشد.سال گذشته نیز سامسونگ، قابلیت های بیکسبی را به یخچال فریزر هوشمند Family Hub اضافه کرد. گفته می شود در حال حاضر نیز بیکسبی برای لوازم خانگی سامسونگ، ارتقا پیدا کرده و استفاده از زبان طبیعی باعث شده تا امکان ارائه فرمان های صوتی و قابلیت های تعاملی بیشتری فراهم شود.مدیریت سالم غذاهااز همان ابتدا، مدیریت غذا با استفاده از یخچال فریزر Family Hub، به عنوان یکی از قابلیت های جالب توجه برای یخچال فریزرهای سامسونگ معرفی شده است. از طرفی ویژگی View Inside نیز به شما کمک می کند تا از طریق گوشی همراه و در هر جایی، محتوای داخل یخچال را مشاهده کنید.حتی شما می توانید با کمک ویژگی Meal Planner، وعده های غذایی سالم تری را برای خانواده خود، برنامه ریزی کنید.سامسونگ ماشین لباسشویی هوشمند جدیدی را معرفی کرده که از قابلیت اتصال به وای فای برخوردار است. حالت جدید ماشین لباسشویی سامسونگ با سرعت فوق العاده زیاد خود به شما اجازه میدهد تا با جذب هر چه بیشتر آب لباس ها،سرعت شستشو را افزایش دهید.البته هنوز به قیمت این دو محصول از لوازم خانگی سامسونگ اشاره نشده است. سامسونگ هر ساله محصولات لوازم خانگی جدیدی را طراحی می کند و پیشرفت هر کدام از این نسل ها، صعودی به نظر میرسد.

مطلب با عنوان معرفی نسل جدید یخچال فریزرهای سامسونگ با قابلیت ها و ویژگی های جدید از وب سایت آل سامسونگ allsamsung با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

مطلب با عنوان معرفی نسل جدید یخچال فریزرهای سامسونگ با قابلیت ها و ویژگی های جدید از وب سایت آل سامسونگ با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است. جهت مشاهده جزئیات بیشتر به آل سامسونگ allsamsung مراجعه نمائید.

اخبار گوناگون