روی خط خبر

موضوع: لوازم خانگی منبع: آل سامسونگ
امتیاز: 5 5

مطلب با عنوان پشتیبانی تلویزیون هوشمند جدید سامسونگ از الکسا و گوگل اسیستنت از وب سایت آل سامسونگ allsamsung با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

پشتیبانی تلویزیون هوشمند جدید سامسونگ از الکسا و گوگل اسیستنت

تلویزیون های هوشمند سامسونگ اخیر ارتقا قابل توجهی داشته اند و هر چند برخی تصور می کنند، این تلویزیون ها تنها از دستیار صوتی هوشمند بیکسبی پشتیبانی می کند و […]

نوشته پشتیبانی تلویزیون هوشمند جدید سامسونگ از الکسا و گوگل اسیستنت اولین بار در اخبار و مقالات نمایندگی رسمی سامسونگ پدیدار شد.

پشتیبانی تلویزیون هوشمند جدید سامسونگ از الکسا و گوگل اسیستنت نویسنده: ادمین نمایندگی سامسونگ تاریخ: 17ام دی 1397 دسته: اخبار سامسونگ, اخبار لوازم خانگی سامسونگتلویزیون های هوشمند سامسونگ اخیر ارتقا قابل توجهی داشته اند و هر چند برخی تصور می کنند، این تلویزیون ها تنها از دستیار صوتی هوشمند بیکسبی پشتیبانی می کند و این دستیار صورتی از قابلیت هایی که الکسا و گوگل ارائه می دهند برخوردار نمی باشد؛ اما طبق گزارشی در ماه دسامبر، نسل جدید تلویزیون های هوشمند سامسونگ ممکن است از گوگل اسیستنت پشتیبانی کنند.اکنون سامسونگ نیز این اطلاعات را تایید کرده، چراکه اعلام کرده است تلویزیون های هوشمند 2019 از هر دو دستیار صوتی الکسا و گوگل پشتیبانی خواهد کرد. تلویزیون هوشمند 2019 سامسونگ، تنها قادر خواهد بود تا دستورات صوتی از الکسا و دستیار گوگل را تشخیص دهد.پشتیبانی تلویزیون هوشمند 2019 سامسونگ از الکسا و گوگل اسیستنتلازم به ذکر است که شما نیاز به اسپیکر هوشمند دارید تا با دستیار های صوتی که به آن ها اشاره کردیم هماهنگی داشته باشند تا بدین ترتیب، در نقش یک دیوایس منعکس کننده برای الکسا، گوگل هوم و یا هر اسپیکر هوشمند دیگری عمل کنند. از آنجا که نه الکسا و نه گوگل اسیستنت در تلویزیون های سامسونگ اجرا نمی شوند، انتقال دستورات صوتی تنها از طریق اسپیکر های هوشمند امکان پذیر است. همچنین بیکسبی تنها دستیار صوتی است که از ابتدا بر روی این تلویزیون ها اجرا شده و می تواند دستورات صوتی را به صورت مستقیم دریافت کند.قابلیت های دستیاران صوتی در تلویزیون محدود است. اما از آنجا که بیکسبی عمیقا در پلتفورم تلویزیون هوشمند سامسونگ ادغام شده است، تا حدی امکانات بیشتری را ارائه می دهد. همچنین به کاربران این امکان را می دهد تا از طریق ریموت تلویزیون دستورات صوتی خود را اعلام کنند و این عملیات با هیچ یک از آن دو دستیار دیگر قابل اجرا نیست. الکسا و دستیار گوگل را می توان برای خاموش و روشن کردن تلویزیون، تغییر خروجی ها، کنترل صدا و یا باز کرد اپلیکیشن ها استفاده کرد.از آنجا که سونی و ال جی از این دستیاران صوتی پشتیبانی می کنند، سامسونگ نیز ممکن است تصمیم گرفته باشد که از الکسا و دستیار گوگل پشتیبانی کند. همچنین می تواند به معنی شناخت این کمپانی از نقش پر رنگ این دستیاران صوتی در صنعت امروز باشد. در هر صورت استفاده از این دستیاران صوتی زندگی را به ویژه برای افرادی که از اکوسیستم خانه هوشمند مبتنی بر الکسا برخوردار می باشند ساده تر خواهد کرد.سامسونگ هنوز پشتیبانی مدل های قدیمی تر از دستیاران صوتی الکسا و گوگل را اعلام نکرده است.

مطلب با عنوان پشتیبانی تلویزیون هوشمند جدید سامسونگ از الکسا و گوگل اسیستنت از وب سایت آل سامسونگ allsamsung با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

مطلب با عنوان پشتیبانی تلویزیون هوشمند جدید سامسونگ از الکسا و گوگل اسیستنت از وب سایت آل سامسونگ با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است. جهت مشاهده جزئیات بیشتر به آل سامسونگ allsamsung مراجعه نمائید.

اخبار گوناگون