روی خط خبر

موضوع: کامپیوتر،لپ تاپ و تبلت منبع: آل سامسونگ
امتیاز: 5 5

مطلب با عنوان گوشی جدید سامسونگ با صفحه نمایشی فول اسکرین واقعی با ویژگی های متفاوت از وب سایت آل سامسونگ allsamsung با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

گوشی جدید سامسونگ با صفحه نمایشی فول اسکرین واقعی با ویژگی های متفاوت

صفحه نمایش های انعطاف پذیر تنها به گوشی تاشوی گلکسی F و نسل بعدی گوشی های تاشو محدود نمی شوند. تازه ترین خبرهای منتشر شده در مورد پتنت جدید سامسونگ […]

نوشته گوشی جدید سامسونگ با صفحه نمایشی فول اسکرین واقعی اولین بار در اخبار و مقالات نمایندگی رسمی سامسونگ پدیدار شد.

گوشی جدید سامسونگ با صفحه نمایشی فول اسکرین واقعی نویسنده: ادمین نمایندگی رسمی سامسونگ تاریخ: 15ام آذر 1397 دسته: اخبار سامسونگ, اخبار گوشی و تبلت سامسونگصفحه نمایش های انعطاف پذیر تنها به گوشی تاشوی گلکسی Fو نسل بعدی گوشی های تاشو محدود نمی شوند. تازه ترین خبرهای منتشر شده در مورد پتنت جدید سامسونگ حاکی از آن هستند که غول کره ای در حال کار کردن بر روی گوشی با صفحه نمایشی است که تمام حواشی گوشی را نیز می پوشاند و در واقع یک گوشی فول اسکرین واقعی است.هر چند اپل نیز تلاش کرده تا گوشی هایی با حاشیه بسیار نازک تولید کند اما نمی توان این حقیقت را انکار کرد که آیفون ها نیز دارای حاشیه هستند. این امر در مورد گوشی های جدید دیگر نظیر Mi Mix 3 شیائومی نیز صدق می کند. هر چند حاشیه در این دسته از گوشی های اندروید به شدت نازک شده است اما باز هم وجود دارد.در واقع نوعی نوار فلزی در اطراف این گوشی ها قرار گرفته است. در حال حاضر Lets Go Digital به این نکته اشاره کرده است که سامسونگ، پتنت جدیدی را ارائه کرده که نشان دهنده تولید گوشی بدون هر گونه حاشیه است. معمولا در ترسیم پتنت ها از طراحی های بسیار ساده استفاده می شود تا رازهایی که در پشت صحنه تولید این پتنت ها وجود دارند افشا نشوند.ظاهرا آنگونه که در این پتنت به تصویر کشده شده است هیچ گونه سوراخی در بالای صفحه نمایش وجود ندارد. در اینجا هیچ پورت USB نوع C یا دوربین و یا قسمت مشبکی برای دوربین مشاهده نمی شود. البته در حال حاضر با استفاده از این جزئیات نه چندان واضح نمی توان به نتیجه گیری قطعی دست پیدا کرد.اگر این پتنت نیز عملی شود کمتر از دو سال آینده شاهده ورود این گوشی خواهیم بود که باتری را به صورت وایرلس شارژ می کند و حتی نیازی به صفحه charging pad نیز وجود ندارد.همچنین سامسونگ به تکنولوژی برای صفحه نمایش اشاره کرده است که ایده قرار گرفتن دوربین در پشت صفحه نمایش و سایر سنسورها را لغو کرده است.در واقع این گام به عنوان یک قدم بزرگ در طراحی صفحه نمایش گوشی ها تلقی می شود. البته تصور می شود که این صفحه نمایش نه تنها در گلکسی اس 10به کار نمیرود بلکه حتی برای اس 11 نیز تولید نخواهد شد و ممکن است گلکسی اس 12 به این صفحه نمایش فول اسکرین مجهز شود.

مطلب با عنوان گوشی جدید سامسونگ با صفحه نمایشی فول اسکرین واقعی با ویژگی های متفاوت از وب سایت آل سامسونگ allsamsung با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

مطلب با عنوان گوشی جدید سامسونگ با صفحه نمایشی فول اسکرین واقعی با ویژگی های متفاوت از وب سایت آل سامسونگ با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است. جهت مشاهده جزئیات بیشتر به آل سامسونگ allsamsung مراجعه نمائید.

اخبار گوناگون