روی خط خبر

موضوع: کامپیوتر،لپ تاپ و تبلت منبع: آل سامسونگ
امتیاز: 5 5

مطلب با عنوان راه اندازی حالت فیلمبرداری اسلوموشن برای گوشی سامسونگ گلکسی ای 7 از وب سایت آل سامسونگ allsamsung با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

راه اندازی حالت فیلمبرداری اسلوموشن برای گوشی سامسونگ گلکسی ای 7

اولین بروزرسانی برای گلکسی ای 7 به تازگی راه اندازی شده و حالت جدیدی را به دوربین این گوشی اضافه کرده است. حالت ضبط ویدئو اسلوموشن به دوربین این گوشی […]

نوشته راه اندازی حالت فیلمبرداری اسلوموشن برای گوشی سامسونگ گلکسی ای 7 اولین بار در اخبار و مقالات نمایندگی رسمی سامسونگ پدیدار شد.

راه اندازی حالت فیلمبرداری اسلوموشن برای گوشی سامسونگ گلکسی ای 7 نویسنده: ادمین نمایندگی رسمی سامسونگ تاریخ: 14ام آذر 1397 دسته: اخبار سامسونگ, اخبار گوشی و تبلت سامسونگاولین بروزرسانی برای گلکسی ای 7 به تازگی راه اندازی شده و حالت جدیدی را به دوربین این گوشی اضافه کرده است. حالت ضبط ویدئو اسلوموشن به دوربین این گوشی اضافه شده است. همچنین در نظر داشته باشید که از نمونه اولیه این ویژگی استفاده شده، بنابراین انتظار کیفیت ویدئو های اسلوموشن در گوشی گلکسی اس 9 را نداشته باشید.گلکسی ای 7 سامسونگ، گوشی خاصی است که دارای دوربین سه گانه پشتی می باشد. همچنین برخورداری از لنز زاویه باز آن را نسبت به سایر گوشی ها متمایز می سازد. به علاوه این اولین گوشی سامسونگ با سنسور اثر انگشت کناری می باشد.از زمان عرضه این گوشی تاکنون آپدیتی برای آن راه اندازی نشده است. آپدیتی که به تازگی منتشر شده، آپدیت امنیتی ماه نوامبر می باشد.برای کاربرانی که تمایل زیادی به استفاده از حالت فیلمبرداری اسلوموشن دارند، آپدیت امنیتی چندان اهمیتی ندارد. حجم این بروزرسانی 275 مگابایت می باشد و این مهم ترین ویژگی است که به همراه آن راه اندازی می شود.به محض نصب شدن آپدیت، می توانید حالت فیلمبرداری اسلوموشن را در بین سایر حالت های دوربین پیدا کنید. با این ویژگی می توانید با کیفیت 720p به صورت آهسته فیلمبرداری کنید. در گوشی ای 9 سامسونگ نیز کیفیت به همین صورت خواهد بود.آپدیت نرم افزاری A750FNXXU1ARK2 که شامل چنین ویژگی می شود در بسیاری از بازارها نظیر جمهوری چک، یونان، ایرلند، اسلونی، اتریش، سوئیس و هلند راه اندازی شده است و به زودی برای سایر کشور ها نیز عرضه خواهد شد.

مطلب با عنوان راه اندازی حالت فیلمبرداری اسلوموشن برای گوشی سامسونگ گلکسی ای 7 از وب سایت آل سامسونگ allsamsung با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

مطلب با عنوان راه اندازی حالت فیلمبرداری اسلوموشن برای گوشی سامسونگ گلکسی ای 7 از وب سایت آل سامسونگ با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است. جهت مشاهده جزئیات بیشتر به آل سامسونگ allsamsung مراجعه نمائید.

پربازدیدترین برچسب ها
اخبار گوناگون