روی خط خبر

موضوع: کامپیوتر،لپ تاپ و تبلت منبع: آل سامسونگ
امتیاز: 5 5

مطلب با عنوان گوشی 5G سامسونگ با طراحی notch در گوشه نمایشگر از وب سایت آل سامسونگ allsamsung با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

گوشی 5G سامسونگ با طراحی notch در گوشه نمایشگر

سامسونگ در حال کار بر روی گوشی 5G خود می باشد و گزارش جدیدی نمایش این نمونه در رویداد فراخوان فناوری کوالکوم که در ایالت هاوایی آمریکا برگزار می شود […]

نوشته گوشی 5G سامسونگ با طراحی notch در گوشه نمایشگر اولین بار در اخبار و مقالات نمایندگی رسمی سامسونگ پدیدار شد.

گوشی 5G سامسونگ با طراحی notch در گوشه نمایشگر نویسنده: ادمین نمایندگی رسمی سامسونگ تاریخ: 14ام آذر 1397 دسته: اخبار سامسونگ, اخبار گوشی و تبلت سامسونگسامسونگ در حال کار بر روی گوشی 5G خود می باشد و گزارش جدیدی نمایش این نمونه در رویداد فراخوان فناوری کوالکوم که در ایالت هاوایی آمریکا برگزار می شود را تایید کرده است. اپراتور های Verizon و AT&T هر دو اعلام کرده اند که در سال 2019 گوشی هوشمند 5G از سامسونگ ارائه خواهند داد. این گوشی به احتمال زیاد ورژن 5G گوشی گلکسی اس 10 خواهد بود.سامسونگ نمونه گوشی 5G را در رویداد فراخوان کوالکوم که روز گذشته برگزار شد به نمایش گذاشت. طراحی گوشی در قابی تیره و مبهم قرار داده شده بود، اما وجود بریدگی نامتعارفی در گوشه نمایشگر به خوبی دیده می شد.گوشی 5G سامسونگ با بریدگی نامتعارف در گوشه نمایشگرگزارش Engadget از هاوایی اعلام کرده است که سامسونگ در رابطه با این نمونه بسیار محافظه کار بوده است. همچنین، در حالی که این دیوایس با شبکه 5G ویدئو های 4K پخش کرد، سامسونگ به اعضای مطبوعات اجازه دست زدن به دیوایس را نداد. حتی هیچ کس امکان روشن کردن نمایشگر را نیز نداشت تا زمانی که نماینده ای برای انجام این کار انتخاب شد.در همین حال مشخص شد که نمونه گوشی 5G سامسونگ از طراحی notch غیر متعارفی در گوشه نمایشگر برخوردار می باشد. دوربین جلو گوشی نیز در همین گوشه قرار گرفته است.سامسونگ پیش از این، از نمایشگر های بسیاری با طراحی notch برای گوشی های آینده رونمایی کرده بود. اگرچه لازم به ذکر است که انتظار نمی رود پرچمدار بعدی سامسونگ از طراحی notch برخوردار باشد. در عوض، از نمایشگر Infinity-O برخوردار خواهد بود که دارای حفره ایی در نمایشگر می باشد. محلی که این بریدگی عجیب و غریب وجود دارد، تقریبا همان محلی است که در برخی از تصاویر مفهومی از گوشی گلکسی اس 10 پلاس، برای دوربین دوگانه جلو در نظر گرفته شده است.هدف سامسونگ از نمایش این نمونه در رویداد اخیر نشان دادن آمادگی خود برای 5G بود و محدود کردن دسترسی به این گوشی به دلیل جلوگیری از انتشار گزارشات در رابطه با گوشی گلکسی اس 10 بوده است.

مطلب با عنوان گوشی 5G سامسونگ با طراحی notch در گوشه نمایشگر از وب سایت آل سامسونگ allsamsung با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

مطلب با عنوان گوشی 5G سامسونگ با طراحی notch در گوشه نمایشگر از وب سایت آل سامسونگ با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است. جهت مشاهده جزئیات بیشتر به آل سامسونگ allsamsung مراجعه نمائید.

اخبار گوناگون