روی خط خبر

موضوع: لوازم خانگی منبع: آل سامسونگ
امتیاز: 5 5

مطلب با عنوان سینمای خانگی اختصاصی با تلویزیون مادولار غول پیکر سامسونگ از وب سایت آل سامسونگ allsamsung با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

سینمای خانگی اختصاصی با تلویزیون مادولار غول پیکر سامسونگ

سامسونگ اسکیل و وضوح تلویزیون های اچ دی خود را برای تلویزیون مادولار شگفت انگیز خود که با عنوان The Wall شناخته می شود را ارتقا داده است. فناوری نمایشگر […]

نوشته سینمای خانگی اختصاصی با تلویزیون مادولار غول پیکر سامسونگ اولین بار در اخبار و مقالات نمایندگی رسمی سامسونگ پدیدار شد.

سینمای خانگی اختصاصی با تلویزیون مادولار غول پیکر سامسونگ نویسنده: ادمین نمایندگی رسمی سامسونگ تاریخ: 10ام آذر 1397 دسته: اخبار سامسونگ, اخبار لوازم خانگی سامسونگسامسونگ اسکیل و وضوح تلویزیون های اچ دی خود را برای تلویزیون مادولار شگفت انگیز خود که با عنوان The Wall شناخته می شود را ارتقا داده است.فناوری نمایشگر microLED ال ای دی های میکرو متری را در یک بوم یک پارچه به ماژول هایی که به دیوار شباهت دارند تبدیل می کند. یک پایه ساده و مشکی با انعکاس نور فوق العاده که جزییات و کنتراست بی نظیری تولید می کند.سامسونگ ادعا می کند این تلویزیون قادر است تصاویری با کیفیت +HDR10 و با دو برابر وضوح و گستره رنگی تلویزیون های LED رقیب را دارد.با توجه به گزارش Hi Consumption، تلویزیون The Wall به طور کامل از طراحی مادولار برخوردار می باشد که به خریداران این امکان را می دهد تا نمایشگر را تا هر اندازه که می خواهند بزرگ تر کنند، خواه در حد تزئینی برای لابی ساختمان و یا بزرگترین سینمای خانگی. به طور مثال، مدل 146 اینچی که در نمایشگاه CES 2018 به نمایش گذاشته شد، بیش از 4 متر عرض آن و تقریبا 2 متر طول آن می باشد.نسل بعدی تلویزیون های سامسونگ در حال حاضر در تعداد بسیار محدود تولید شده است.

مطلب با عنوان سینمای خانگی اختصاصی با تلویزیون مادولار غول پیکر سامسونگ از وب سایت آل سامسونگ allsamsung با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

مطلب با عنوان سینمای خانگی اختصاصی با تلویزیون مادولار غول پیکر سامسونگ از وب سایت آل سامسونگ با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است. جهت مشاهده جزئیات بیشتر به آل سامسونگ allsamsung مراجعه نمائید.

اخبار گوناگون