روی خط خبر

موضوع: لوازم خانگی منبع: آل سامسونگ
امتیاز: 5 5

مطلب با عنوان تلفیق بیکسبی با تمام محصولات سامسونگ در آینده نزدیک با ویژگی های متفاوت از وب سایت آل سامسونگ allsamsung با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

تلفیق بیکسبی با تمام محصولات سامسونگ در آینده نزدیک با ویژگی های متفاوت

آخرین گزارش منتشر شده توسط Financial Times حاکی از آن است که سامسونگ قصد دارد تا سال 2020، دستیار صوتی هوشمند و دیجیتال بیکسبی را بر روی تمام محصولات خود […]

نوشته تلفیق بیکسبی با تمام محصولات سامسونگ در آینده نزدیک اولین بار در اخبار و مقالات نمایندگی رسمی سامسونگ پدیدار شد.

تلفیق بیکسبی با تمام محصولات سامسونگ در آینده نزدیک نویسنده: ادمین نمایندگی رسمی سامسونگ تاریخ: 8ام آذر 1397 دسته: اخبار سامسونگ, اخبار لوازم خانگی سامسونگ, اخبار گوشی و تبلت سامسونگآخرین گزارش منتشر شده توسط Financial Times حاکی از آن است که سامسونگ قصد دارد تا سال 2020، دستیار صوتی هوشمند و دیجیتال بیکسبی را بر روی تمام محصولات خود نصب کند.در این گزارش آمده است که سامسونگ هر ساله حدود 500 میلیون دستگاه از محصولات خود را به فروش میرساند و این بدان معناست که بیکسبی به زودی وارد محصولات متعدد و فراوانی می شود.بیکسبی، علاوه بر گوشی های همراه بر روی تلویزیون ها، یخچال فریزرها و کولرهای گازی نیز نصب می شود. البته Financial Times معتقد است که سامسونگ قصد دارد بیکسبی را در اختیار طرفین ثالث نیز قرار دهد تا بتوان از این دستیاز صوتی در سایر دستگاهها نیز استفاده کرد.اگر کاربران بتوانند به راحتی از بیکسبی در تلویزیون ها، یخچال فریزر یا فر استفاده کنند این امر تجربه ای متفاوت را در اختیار کاربر قرار میدهد.سامسونگ برای اولین بار در ماه مارس سال 2017 و به همراه گلکسی اس 10، بیکسبی را معرفی کرد. هر چند در حال حاضر تعداد کاربران بیکسبی در مقایسه با اپل و گوگل کمتر است اما با توسعه آن، تعداد کاربرانش نیز چندین برابر خواهد شد.سامسونگ قصد دارد برای استفاده بیشتر از این دستیار صوتی، تنوع زبانی بیشتری در آن ایجاد کند. این تنوع زبانی، امکان استفاده از آن در کشورهای خارجی بیشتری را فراهم می کند.

مطلب با عنوان تلفیق بیکسبی با تمام محصولات سامسونگ در آینده نزدیک با ویژگی های متفاوت از وب سایت آل سامسونگ allsamsung با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

مطلب با عنوان تلفیق بیکسبی با تمام محصولات سامسونگ در آینده نزدیک با ویژگی های متفاوت از وب سایت آل سامسونگ با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است. جهت مشاهده جزئیات بیشتر به آل سامسونگ allsamsung مراجعه نمائید.

اخبار گوناگون