روی خط خبر

موضوع: لوازم خانگی منبع: آل سامسونگ
امتیاز: 5 5

مطلب با عنوان کنترل بیش از 20 درصد محصولات مجهز به 5G توسط سامسونگ با ویژگی های متفاوت از وب سایت آل سامسونگ allsamsung با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

کنترل بیش از 20 درصد محصولات مجهز به 5G توسط سامسونگ با ویژگی های متفاوت

سامسونگ الکترونیک قصد دارد کنترل 20 درصد از بازار جهانی لوازم مجهز به شبکه 5G را در سال 2020 در اختیار بگیرد. یکی از مقامات سامسونگ طی یک کنفرانس مطبوعاتی […]

نوشته کنترل بیش از 20 درصد محصولات مجهز به 5G توسط سامسونگ اولین بار در اخبار و مقالات نمایندگی رسمی سامسونگ پدیدار شد.

کنترل بیش از 20 درصد محصولات مجهز به 5G توسط سامسونگ نویسنده: ادمین نمایندگی رسمی سامسونگ تاریخ: 24ام آبان 1397 دسته: اخبار سامسونگ, اخبار فناوری نوین سامسونگ, اخبار لوازم خانگی سامسونگسامسونگ الکترونیک قصد دارد کنترل 20 درصد از بازار جهانی لوازم مجهز به شبکه 5G را در سال 2020 در اختیار بگیرد. یکی از مقامات سامسونگ طی یک کنفرانس مطبوعاتی در کالیفرنیا اعلام کرد که سامسونگ، یک عضو جدید برای تکنولوژی 5G نیست و حتی در طول 20 سال گذشته نیز محصولاتی مجهز به تکنولوژی های برتر را تولید کرده است.کیم در ادامه سخنانش گفت:استاندارد 5G، یک جریان اصلی در روند تکنولوژی شبکه جهانی است و سامسونگ نیز نقش اصلی را در ارائه برترین ارزش ها به بازار ایفا می کند.سامسونگ، میلیون ها گوشی همراه، تلویزیون و لوازم خانوادگی را در سراسر دنیا توزیع کرده است و مدت های طولانی است که رقابتی بی نظیر را در عرصه تکنولوژی 5G نیز به راه انداخته است. او ادعا کرد 5G، نقش اساسی را در پیشروی هوش مصنوعی به سمت جلو ایفا می کند.تازه ترین داده های گردآوری و منتشر شده در این باره نشان میدهند که سامسونگ بیش از 11 درصد از بازار جهانی محصولات مجهز به شبکه 4G را در فصل دو سال جاری به خود اختصاص داده است. هواوی و اریکسون به عنوا رقبای اصلی سامسونگ در این عرصه محسوب می شوند.شبکه 5G که قرار است تا سال آینده، توسعه ای همه جانبه داشته باشد سرعتی 100 برابر شبکه 4G دارد. در واقع مقامات سامسونگ معتقدند که شبکه 5G به غول کره ای کمک می کند تا قابلیت های خود در عرصه AI را به صورت کامل آشکار کند.کیم گفت: توسعه شبکه جهانی از 2G به 3G و سپس 4G سرعتی فوق العاده را برای آن به همراه داشت و در واقع 5G به عنوان پاسخی برای این سوال محسوب می شود که AI به چه صورت می تواند به زندگی روزمره مردم کمک کند؟شبکه 5G حتی برای اتومبیل های خودران نیز اهمیت دارد زیرا لازم است که این دسته از خودروها، محیط اطراف را به صورت مرتب پایش کنند. شبکه 5G حتی کارخانجات هوشمند را نیز هوشمند تر کرده و کارایی آنها را افزایش میدهد.

مطلب با عنوان کنترل بیش از 20 درصد محصولات مجهز به 5G توسط سامسونگ با ویژگی های متفاوت از وب سایت آل سامسونگ allsamsung با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

مطلب با عنوان کنترل بیش از 20 درصد محصولات مجهز به 5G توسط سامسونگ با ویژگی های متفاوت از وب سایت آل سامسونگ با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است. جهت مشاهده جزئیات بیشتر به آل سامسونگ allsamsung مراجعه نمائید.

اخبار گوناگون