روی خط خبر

موضوع: لوازم خانگی منبع: آل سامسونگ
امتیاز: 5 5

مطلب با عنوان تلویزیون های QLED 8K سامسونگ، انتخابی جدید و تمام عیار و متفاوت کاملا جدید از وب سایت آل سامسونگ allsamsung با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

تلویزیون های QLED 8K سامسونگ، انتخابی جدید و تمام عیار و متفاوت کاملا جدید

اگر به دنبال خرید یک نسل متفاوت از تلویزیون ها هستید تلویزیون QLED 8K سامسونگ به عنوان جدیدترین نسل از تلویزیون ها می تواند تجربه ای ماورای انتظارات شما از […]

نوشته تلویزیون های QLED 8K سامسونگ، انتخابی جدید و تمام عیار اولین بار در اخبار و مقالات نمایندگی رسمی سامسونگ پدیدار شد.

تلویزیون های QLED 8K سامسونگ، انتخابی جدید و تمام عیار نویسنده: ادمین نمایندگی رسمی سامسونگ تاریخ: 22ام آبان 1397 دسته: اخبار سامسونگ, اخبار لوازم خانگی سامسونگاگر به دنبال خرید یک نسل متفاوت از تلویزیون ها هستید تلویزیون QLED 8K سامسونگ به عنوان جدیدترین نسل از تلویزیون ها می تواند تجربه ای ماورای انتظارات شما از یک تلویزیون را در اختیارتان قرار دهد.نسل جدید تلویزیون های QLED 8K متفاوت ترین تجربه در عرصه نمایشگرها را برای شما به ارمغان آورده است. 33 میلیون پیکسل به کار رفته در تلویزیون جدید سامسونگ، این امکان را برای کاربران فراهم می کنند تا از تماشای فیلم ها و برنامه های تلویزیونی در سال جدید میلادی به همراه بازی های فوتبال تیم مورد علاقه تان لذت ببرید و حتی کوچکترین جزئیات را نیز از دست ندهید.وضوح تصویر در تلویزیون جدید سامسونگ تقریبا چهار برابر تکنولوژی 4K است و حتی یک ثانیه از برنامه تلویزیونی مورد علاقه تان را نیز ار دست نخواهید داد.ویژگی One Remote تلویزیون سامسونگ به شما اجازه میدهد تا همه دستگاهها را با هم همگام سازی کنید از طرفی قابلیت Ambient Mode نیز تلویزیون شما را نامرئی می کند.تلویزیون QLED 8K سامسونگ با تقلید رنگ و ترکیب دیوار پشت سر خود، ترکیبی یکدست را با دکوراسیون اطراف خود تشکیل میدهد و در واقع نوعی هماهنگی ایجاد می شود.حتی میتوانید آثار هنری و عکس های قدیمی و ارزشمند خود را با دقیق ترین جزئیات به تصویر بکشید. این تلویزیون سامسونگ علاوه بر آنکه به عنوان یک اثر هنری تلقی می شود زندگی را برای شما آسانتر می کند.تلویزین جدید سامسونگ حتی برنامه هایی که عادت به تماشای آنها دارید را به خاطر میسپارد و سریال های جدید را متناسب با علاقه تان به شما پشنهاد میدهد. حتی اطلاعات واقعی و زنده در مورد وضعیت آب و هوا و جدیدترین خبرها را نیز در اختیارتان قرار میدهد و شما قبل از خروج از منزل میدانید که آیا نیاز است با خود چتر به همراه داشته باشید یا خیر.تلویزیون جدید سامسونگ، ماورای یک تلویزیون است و شما با تماشای صحنه های واقعی در این نمایشگر سامسونگ به سرعت، متفاوت بودن آن را درک می کنید.

مطلب با عنوان تلویزیون های QLED 8K سامسونگ، انتخابی جدید و تمام عیار و متفاوت کاملا جدید از وب سایت آل سامسونگ allsamsung با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

مطلب با عنوان تلویزیون های QLED 8K سامسونگ، انتخابی جدید و تمام عیار و متفاوت کاملا جدید از وب سایت آل سامسونگ با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است. جهت مشاهده جزئیات بیشتر به آل سامسونگ allsamsung مراجعه نمائید.

اخبار گوناگون