روی خط خبر

موضوع: کامپیوتر،لپ تاپ و تبلت منبع: آل سامسونگ
امتیاز: 5 5

مطلب با عنوان احتمال نمایش طرح نهایی گوشی تاشوی سامسونگ در روز چهارشنبه هفته جاری از وب سایت آل سامسونگ allsamsung با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

احتمال نمایش طرح نهایی گوشی تاشوی سامسونگ در روز چهارشنبه هفته جاری

جدیدترین گزارش منتشر شده توسط رویترز نشان میدهد که مقامات سامسونگ قصد دارند طی هفته جاری و در کنفرانس توسعه دهندگان که فردا برگزار می شود از گوشی تاشوی گلکسی […]

نوشته احتمال نمایش طرح نهایی گوشی تاشوی سامسونگ در روز چهارشنبه هفته جاری اولین بار در اخبار و مقالات نمایندگی رسمی سامسونگ پدیدار شد.

احتمال نمایش طرح نهایی گوشی تاشوی سامسونگ در روز چهارشنبه هفته جاری نویسنده: ادمین نمایندگی رسمی سامسونگ تاریخ: 15ام آبان 1397 دسته: اخبار سامسونگ, اخبار گوشی و تبلت سامسونگجدیدترین گزارش منتشر شده توسط رویترز نشان میدهد که مقامات سامسونگ قصد دارند طی هفته جاری و در کنفرانس توسعه دهندگان که فردا برگزار می شود از گوشی تاشوی گلکسی F رونمایی کنند.هدف سامسونگ از این اقدام، نمایش این گوشی جدید به توسعه دهندگان و عموم مردم و گردآوری بازتاب های آنهاست. هر چند یکی از مقامات غیررسمی معتقد است که این روش اتخاذ شده توسط سامسونگ برای رویارویی با بازتاب مشتریان در مقایسه با روش های قبلی کاملا متفاوت است اما معتقدند که این اقدام کاملا ضروروی است زیرا گوشی تاشوی سامسونگ، یک مفهوم کاملا جدید از نظر طراحی و تجربه کاربری است.البته از آنجایی که به احتمال زیاد در این کنفرانس، محصول نهایی برای مشتریان نمایش داده نمی شود و یکی از اهداف عمده، فراهم کردن فرصتی برای توسعه دهندگان به منظور طراحی مجدد اپلیکیشن هایشان و حداکثر استفاده از گوشی تاشو است.تصور می شود که ما واسطه کاربری و جزئیات دقیق تصویر گوشی را نیز از نزدیک مشاهده کنیم. این اطلاعات می توانند برای شروع توسعه اپلیکیشن ها برای گوشی تاشوی سامسونگ کافی باشند.احتمال میرود که قیمت این دستگاه، رقمی معادل 2000 دلار باشد. رونمایی از گلکسی F می تواند پایان بخش سالی پر از چالش برای گوشی های همراه غول کره ای باشد.سهم سامسونگ از بازار گوشی های همراه در فصل گذشته حدود 13 درصد کاهش پیدا کرده بود. جدیدترین گزارش از درآمدهای سامسونگ حاکی از آن است که نمایشگرهای تاشوی سامسونگ، می توانند بار دیگر قدرت غول کره ای و رقابت آن در بازار گوشی های همراه را افزایش دهد.از طرفی سال 2019 به عنوان، دهمین سالگرد گوشی های گلکسی سامسونگ است و زمان مناسبی برای رونمایی از گوشی با طراحی متفاوت برای سامسونگ است.طراحی این گوشی به گونه ای صورت گرفته که با ابعادی در حد یک تبلت به راحتی تا شده و در جیب شما جا می شود. همچنین مشخص نیست که گوشی به صورت افقی قابل استفاده است یا عمودی.در تبلیغات اولیه، گوشی با صفحه نمایشی نشان داده شده که هم به سمت داخل و هم به سمت بیرون، قابلیت تا شدن دارد.کنفرانس توسعه دهندگان در روز 7ام نوامبر معادل 16 آبان ماه آغاز می شود.

مطلب با عنوان احتمال نمایش طرح نهایی گوشی تاشوی سامسونگ در روز چهارشنبه هفته جاری از وب سایت آل سامسونگ allsamsung با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

مطلب با عنوان احتمال نمایش طرح نهایی گوشی تاشوی سامسونگ در روز چهارشنبه هفته جاری از وب سایت آل سامسونگ با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است. جهت مشاهده جزئیات بیشتر به آل سامسونگ allsamsung مراجعه نمائید.

پربازدیدترین برچسب ها
اخبار گوناگون