روی خط خبر

موضوع: کامپیوتر،لپ تاپ و تبلت منبع: آل سامسونگ
امتیاز: 5 5

مطلب با عنوان آغاز دریافت سیستم عامل اندروید اوریو برای گلکسی J7 Prime با قابلیت های عمده و متفاوت از وب سایت آل سامسونگ allsamsung با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

آغاز دریافت سیستم عامل اندروید اوریو برای گلکسی J7 Prime با قابلیت های عمده و متفاوت

سامسونگ در ابتدای سال جاری اعلام کرد که برخی از دیواس های 2016 غول کره ای که با سیستم عامل مارشمالو رونمایی شده اند در آینده نزدیک سیستم عامل اندروید […]

نوشته آغاز دریافت سیستم عامل اندروید اوریو برای گلکسی J7 Prime اولین بار در اخبار و مقالات نمایندگی رسمی سامسونگ پدیدار شد.

آغاز دریافت سیستم عامل اندروید اوریو برای گلکسی J7 Prime نویسنده: ادمین نمایندگی رسمی سامسونگ تاریخ: 15ام آبان 1397 دسته: اخبار سامسونگ, اخبار گوشی و تبلت سامسونگسامسونگ در ابتدای سال جاری اعلام کرد که برخی از دیواس های 2016 غول کره ای که با سیستم عامل مارشمالو رونمایی شده اند در آینده نزدیک سیستم عامل اندروید اوریو را دریافت می کنند.یکی از این دستگاهها، گلکسی J7 Prime است که طرفداران و کاربران متعدد و فراوانی در سراسر دنیا دارد.به نظر میرسد که گلکسی J7 Prime نیز در حال دریافت آپدیت جدید است که حجم این آپدیت نیز 1040 MB است و ممکن است برای مالکین دیواس هایی با حافظه داخلی 16GB تا حدی عجیب به نظر برسد.آپدیت جدید منتشر شده برای گلکسی J7 Prime قابلیت های جدیدی از قبیل Samsung Experience 9.5 به همراه پیشرفت ها و اصلاحات عمده در UI و ویژگی های امنیتی به همراه تغییرات فاحش در Home Screen ، Smart View و Samsung Cloud را به همراه دارد.اندروید اوریو علاوه بر تغییرات عمده در نوار GIF کیبورد یا دو برابر شدن سرعت نمایش ویدیو پلیر، حالت Picture-in-Picture را نیز وارد تمام دیواس های گلکسی می کند. البته ویژگی های دیگری از قبیل Notification Dots به همراه dual messenger و Autofill API نیز موارد دیگری از این آپدیت هستند که باید به آنها اشاره کنیم.

مطلب با عنوان آغاز دریافت سیستم عامل اندروید اوریو برای گلکسی J7 Prime با قابلیت های عمده و متفاوت از وب سایت آل سامسونگ allsamsung با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

مطلب با عنوان آغاز دریافت سیستم عامل اندروید اوریو برای گلکسی J7 Prime با قابلیت های عمده و متفاوت از وب سایت آل سامسونگ با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است. جهت مشاهده جزئیات بیشتر به آل سامسونگ allsamsung مراجعه نمائید.

پربازدیدترین برچسب ها
اخبار گوناگون