روی خط خبر

موضوع: کامپیوتر،لپ تاپ و تبلت منبع: آل سامسونگ
امتیاز: 5 5

مطلب با عنوان افشای جزییات تازه ای از گوشی هوشمند تاشو سامسونگ از وب سایت آل سامسونگ allsamsung با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

افشای جزییات تازه ای از گوشی هوشمند تاشو سامسونگ

سامسونگ قصد دارد به زودی گوشی هوشمند تاشو خود را راهی بازار کند و طرفداران بی صبرانه منتظرند. انتظار می رود این هفته در نمایشگاه SDC 2018 پیش نمایشی از […]

نوشته افشای جزییات تازه ای از گوشی هوشمند تاشو سامسونگ اولین بار در اخبار و مقالات نمایندگی رسمی سامسونگ پدیدار شد.

افشای جزییات تازه ای از گوشی هوشمند تاشو سامسونگ نویسنده: ادمین نمایندگی رسمی سامسونگ تاریخ: 14ام آبان 1397 دسته: اخبار سامسونگ, اخبار گوشی و تبلت سامسونگسامسونگ قصد دارد به زودی گوشی هوشمند تاشو خود را راهی بازار کند و طرفداران بی صبرانه منتظرند. انتظار می رود این هفته در نمایشگاه SDC 2018 پیش نمایشی از رابط کاربری ویژه این گوشی ارائه شود. اما نمایش گوشی اصلی در این نمایشگاه هنوز مشخص نیست.گزارشات بیشماری در رابطه با طراحی این دیوایس منتشر شده است و اکنون سامسونگ به طراحی تاشو این دیوایس اشاراتی کرده است.گزارش اخیر نشان می دهد این گوشی دارای نمایشگر تاشو داخلی 7.3 اینچی و OLED و نمایشگر خارجی 4.6 اینچی OLED می باشد. نمایشگر تاشو داخلی، زمانی که گوشی تا شده است کاملا پنهان می شود، به همین خاطر به عنوان یک گوشی عادی نیز می توان از آن استفاده کرد.سامسونگ با انتشار تصویری از لوگوی خود که به داخل تا شده است، به این طراحی اشاره نامحسوسی داشته که البته چندان هم نامحسوس نبوده است. سامسونگ همچنین این لوگو را در توئیتر منتشر کرده که هیجان طرفداران را برای زمان رونمایی افزایش می دهد.این کمپانی به همراه گوگل در حال توسعه رابط کاربری اندرویدی و ویژه ای برای این دیوایس است. فرم ور این گوشی نیز از ابتدا در آمریکا توسعه یافته است. انتظار می رود پیش نمایش رابط کاربری این گوشی در کنفرانس توسعه دهندگان 2018 این هفته ارائه شود.سامسونگ به احتمال زیاد گوشی تاشو خود را در اوایل سال آینده میلادی منتشر خواهد کرد. دی جی کو، قبلا نیز گفته بود این گوشی هوشمند تاشو، دیوایس پیشرفته ای خواهد بود. همچنین در تمام بازار های جهانی عرضه خواهد شد، اما قیمت آن هنوز مشخص نیست.

مطلب با عنوان افشای جزییات تازه ای از گوشی هوشمند تاشو سامسونگ از وب سایت آل سامسونگ allsamsung با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

مطلب با عنوان افشای جزییات تازه ای از گوشی هوشمند تاشو سامسونگ از وب سایت آل سامسونگ با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است. جهت مشاهده جزئیات بیشتر به آل سامسونگ allsamsung مراجعه نمائید.

اخبار گوناگون