روی خط خبر

موضوع: لوازم خانگی منبع: آل سامسونگ
امتیاز: 5 5

مطلب با عنوان ورود نسل جدید تلویزیون های نامرئی سامسونگ به نمایشگاه بزرگ CES 2019 از وب سایت آل سامسونگ allsamsung با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

ورود نسل جدید تلویزیون های نامرئی سامسونگ به نمایشگاه بزرگ CES 2019

سامسونگ قصد دارد از تلویزیون کاملا شفافی با نام The windows رونمایی کند و در واقع غول کره ای از پتنت جدید خود در این نسل از تلویزیون ها استفاده […]

نوشته ورود نسل جدید تلویزیون های نامرئی سامسونگ به نمایشگاه بزرگ CES 2019 اولین بار در اخبار و مقالات نمایندگی رسمی سامسونگ پدیدار شد.

ورود نسل جدید تلویزیون های نامرئی سامسونگ به نمایشگاه بزرگ CES 2019 نویسنده: ادمین نمایندگی رسمی سامسونگ تاریخ: 15ام آبان 1397 دسته: اخبار سامسونگ, اخبار لوازم خانگی سامسونگسامسونگ قصد دارد از تلویزیون کاملا شفافی با نام The windows رونمایی کند و در واقع غول کره ای از پتنت جدید خود در این نسل از تلویزیون ها استفاده می کند.تازه ترین خبرهای و شایعات منتشر شده در این باره حاکی از آن هستند که این نسل جدید از تلویزیون های سامسونگ در نمایشگاه بزرگ CES 2019 و در ماه ژانویه به نمایش گذاشته خواهد شد.به نظر میرسد که سامسونگ پس از نسل جدید تلویزیون های ماژولار microLED با نام The Wall و تلویزیون های زیبا و هنری Frame، تصمیم گرفته این نسل جدید را وارد دنیای نمایشگرهای حرفه ای خود کند.سامسونگ قبلا نیز تکنولوژی نمایشگرهای نامرئی را به نمایش گذاشته بود و قصد دارد در نمایشگاه بزرگ CES 2019 نیز مفهومی تازه به این تکنولوژی بدهد.البته علاوه بر سامسونگ، برندهای دیگر نظیر ال جی و پاناسونیک نیز در حال کار کردن بر روی این تکنولوژی و تلاش برای تولید آن هستند.هنوز جزئیات ناگفته فراوانی در مورد این نسل از تلویزیون های سامسونگ وجود دارد و مسلما هر آنچه که در پشت تلویزیون قرار گرفته بر روی آنچه بیننده بر روی صفحه نمایش میبیند تاثیر میگذارد.احتمال دارد که این دسته از تلویزیون های سامسونگ در محیط های کاملا حرفه ای و خاص به کار برده شوند. البته هنوز اطلاعات بیشتری در مورد این دستگاه منتشر نشده است.

مطلب با عنوان ورود نسل جدید تلویزیون های نامرئی سامسونگ به نمایشگاه بزرگ CES 2019 از وب سایت آل سامسونگ allsamsung با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

مطلب با عنوان ورود نسل جدید تلویزیون های نامرئی سامسونگ به نمایشگاه بزرگ CES 2019 از وب سایت آل سامسونگ با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است. جهت مشاهده جزئیات بیشتر به آل سامسونگ allsamsung مراجعه نمائید.

اخبار گوناگون