روی خط خبر

موضوع: کامپیوتر،لپ تاپ و تبلت منبع: آل سامسونگ
امتیاز: 5 5

مطلب با عنوان نحوه ایجاد شورتکات های اختصاصی در دوربین جلو و عقب گوشی گلکسی اس 9 از وب سایت آل سامسونگ allsamsung با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

نحوه ایجاد شورتکات های اختصاصی در دوربین جلو و عقب گوشی گلکسی اس 9

یکی از ویژگی هایی که گوگل در اندروید نوقا 7.0 معرفی کرده بود، App Shortcut نام دارد، که به وسیله آن می توان از طریق فشار بر روی شورتکات اپلیکیشن […]

نوشته نحوه ایجاد شورتکات های اختصاصی در دوربین جلو و عقب گوشی گلکسی اس 9 اولین بار در اخبار و مقالات نمایندگی رسمی سامسونگ پدیدار شد.

نحوه ایجاد شورتکات های اختصاصی در دوربین جلو و عقب گوشی گلکسی اس 9 نویسنده: ادمین نمایندگی رسمی سامسونگ تاریخ: 14ام آبان 1397 دسته: اخبار سامسونگ, اخبار گوشی و تبلت سامسونگیکی از ویژگی هایی که گوگل در اندروید نوقا 7.0 معرفی کرده بود، App Shortcut نام دارد، که به وسیله آن می توان از طریق فشار بر روی شورتکات اپلیکیشن در صفحه اصلی، دسترسی سریع تری به برخی عملکرد ها داشت. شما می توانید با فشار طولانی تر بر روی شورتکات گوگل مپس، نویگیشن مسیر خانه و یا محل کار خود را بدون نیاز به باز کردن اپلیکیشن دریافت و یا مستقیما ایمیل های خود را با فشار بر روی شورتکات Gmail ارسال کنید. سامسونگ پشتیبانی از شورتکات اپلیکیشن ها را در اندروید 8.0 اوریو و به صورت پیش فرض در لانچر صفحه اصلی دیوایس های گلکسی ارائه داده است و به نظر می رسد این کمپانی همچنین چند شورتکات منحصر به فرد برای برخی اپلیکیشن های گوشی گلکسی اس 9 اضافه کرده است.یکی از آن ها مربوط به اپلیکیشن دوربین می باشد که در گوشی گلکسی اس 9، می توانید با فشار بر شورتکات صفحه اصلی به سرعت دوربین جلو و پشتی را باز کنید. تمام افرادی که زیاد عکاسی می کنند، به خوبی می دانند که تغییر دوربین پس از باز کردن اپلیکیشن آن چقدر می تواند آزار دهنده باشد و احتمال از دست رفتن لحظه را بیشتر کند. به همین خاطر، ایجاد شورتکات برای دوربین در گوشی گلکسی اس 9 بسیار کاربردی است. یکی از مزیت های شورتکات های انحصاری عملیات های مختلف، امکان اضافه کردن آن ها به صفحه اصلی می باشد که نیاز به فشار بر روی شورتکات اپلیکیشن در صفحه اصلی را از بین می برد.در رابطه با گوشی گلکسی اس 9، این بدان معناست که می توانید با استفاده از این شورتکات ها مستقیما دوربین پشت یا جلو را باز کنید. بی شک با دو بار فشار بر روی دکمه Power حتی زمانی که صفحه خاموش باشد، می توانید اپلیکیشن دوربین را باز کنید، اما از آنجا که می توانید به راحتی بر روی دکمه Home کلیک کنید و به راحتی این شورتکات ها دسترسی داشته باشید، برخورداری از شورتکات های دوربین جلو و عقب در صفحه اصلی می تواند بسیار مفید باشد.نحوه ایجاد شورتکات های صفحه اصلی دوربین جلو و عقب در گوشی گلکسی اس 9مرحله اول: گوشی را باز کنید و به صفحه اصلی بروید. به طور پیش فرض، شورتکات دوربین در داک پایینی و کنار Phone و Play Store وجود دارد. در صورت نبود آن، تنها کافی است کشوی اپلیکیشن ها را باز کنید، اپلیکیشن دوربین را پیدا کنید( اما بر روی آن کلیک نکنید) و سپس مراحل بعدی را انجام دهید.مرحله دوم: بر روی شورتکات دوربین کمی طولانی تر فشار وارد کنید تا منو شورتکات ها نمایان شود. گزینه Auto و Selfie را مشاهده خواهید کرد.مرحله سوم: در این مرحله، پس از ایجاد شورتکات برای هر دو دوربین پشت و جلو، بر روی گزینه Auto فشار را وارد کنید و کمی نگه دارید و آن را در صفحه اصلی بیاندازید. این شورتکات مربوط به دوربین پشتی می باشد.مرحله چهارم: زمانی که Auto Shortcut را در صفحه اصلی قرار دادید، مرحله دوم و سوم را تکرار کنید، تنها این بار بر روی گزینه Selfie کلیک کنید و آن را در صفحه اصلی قرار دهید.به این ترتیب، اکنون می توانید با استفاده از شورتکات ها دسترسی آسان تری را تجربه کنید.در نظر داشته باشید، در صورتی که شورتکات ها صفحه اصلی را شلوغ کرده اند، می توانید آن ها را در فولدر قرار دهید، اگرچه با هدف آن ها که دسترسی سریع و آسان می باشد مغایرت خواهد داشت.

مطلب با عنوان نحوه ایجاد شورتکات های اختصاصی در دوربین جلو و عقب گوشی گلکسی اس 9 از وب سایت آل سامسونگ allsamsung با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

مطلب با عنوان نحوه ایجاد شورتکات های اختصاصی در دوربین جلو و عقب گوشی گلکسی اس 9 از وب سایت آل سامسونگ با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است. جهت مشاهده جزئیات بیشتر به آل سامسونگ allsamsung مراجعه نمائید.

پربازدیدترین برچسب ها
اخبار گوناگون