روی خط خبر

موضوع: کامپیوتر،لپ تاپ و تبلت منبع: آل سامسونگ
امتیاز: 5 5

مطلب با عنوان آپدیت جدید برای گلکسی اس 8 و اس 9 با ویژگی ها و قابلیت های جدید و متنوع از وب سایت آل سامسونگ allsamsung با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

آپدیت جدید برای گلکسی اس 8 و اس 9 با ویژگی ها و قابلیت های جدید و متنوع

کاربران گلکسی اس 8 و اس 9، یک گام به دریافت آپدیت جدید برای گوشی هایشان نزدیک تر شده اند. اندروید 9 پای، در ابتدای سال جاری توسط گوگل معرفی […]

نوشته آپدیت جدید برای گلکسی اس 8 و اس 9 اولین بار در اخبار و مقالات نمایندگی رسمی سامسونگ پدیدار شد.

آپدیت جدید برای گلکسی اس 8 و اس 9 نویسنده: ادمین نمایندگی رسمی سامسونگ تاریخ: 13ام آبان 1397 دسته: اخبار سامسونگ, اخبار گوشی و تبلت سامسونگکاربران گلکسی اس 8و اس 9، یک گام به دریافت آپدیت جدید برای گوشی هایشان نزدیک تر شده اند. اندروید 9 پای، در ابتدای سال جاری توسط گوگل معرفی شد و در حال حاضر نیز بزرگترین کمپانی تکنولوژی، این سیستم عامل را در اختیار مشتریان قرار میدهد.البته مسلما گوشی های پیکسل گوگل، جزو اولین گوشی هایی هستند که این نرم افزار را دریافت کرده اند. اندروید 9 نه تنها مجموعه ای از ویژگی های جدید را برای گوشی های همراه به ارمغان می آورد بلکه از جدیدترین آپدیت های امنیتی برخوردارند که توسط گوگل منتشر شده است.علاوه بر افزایش امنیت، یکی از برترین قابلیت های افزوده شده، Adaptive Battery است که از یادگیری ماشینی برای تجزیه و تحلیل اپلیکیشن هایی استفاده می کند که کاربر، بیشترین استفاده را از آنها میبرد.این ویژگی می تواند عمر باتری تمام گوشی هایی را افزایش دهد که این نرم افزار را مورد استفاده قرار میدهند. اکنون به نظر میرسد که اندروید 9 پای، در ابتدای سال جاری وارد گلکسی اس 8 و اس 9 می شود.البته ورژن جدید Samsung Experience 10، که در اندروید پای راه اندازی شده است به صورت آنلاین منتشر شده و طرحی کاملا جدید را از خود به نمایش گذاشته است.هنوز مشخص نیست که کدام دستگاه سامسونگ ابتدا این آپدیت را دریافت می کند اما احتمالا گلکسی اس 9 در راس این فهرست قرار دارد. احتمالا اندروید 9 قبل از رونمایی از گلکسی اس 10منتشر شود.

مطلب با عنوان آپدیت جدید برای گلکسی اس 8 و اس 9 با ویژگی ها و قابلیت های جدید و متنوع از وب سایت آل سامسونگ allsamsung با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

مطلب با عنوان آپدیت جدید برای گلکسی اس 8 و اس 9 با ویژگی ها و قابلیت های جدید و متنوع از وب سایت آل سامسونگ با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است. جهت مشاهده جزئیات بیشتر به آل سامسونگ allsamsung مراجعه نمائید.

پربازدیدترین برچسب ها
اخبار گوناگون