روی خط خبر

موضوع: کامپیوتر،لپ تاپ و تبلت منبع: آل سامسونگ
امتیاز: 5 5

مطلب با عنوان پیش بینی های صورت گرفته برای کنفرانس 2018 توسعه دهندگان سامسونگ از وب سایت آل سامسونگ allsamsung با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

پیش بینی های صورت گرفته برای کنفرانس 2018 توسعه دهندگان سامسونگ

اسپیکر هوشمند گلکسی هوم که ورود بیکسبی به یک مرحله جدید است به همراه گوشی تاشوی معروف سامسونگ، دو نمونه از جدیدترین محصولات سامسونگ هستند که انتظار میرود در روز […]

نوشته پیش بینی های صورت گرفته برای کنفرانس 2018 توسعه دهندگان سامسونگ اولین بار در اخبار و مقالات نمایندگی رسمی سامسونگ پدیدار شد.

پیش بینی های صورت گرفته برای کنفرانس 2018 توسعه دهندگان سامسونگ نویسنده: ادمین نمایندگی رسمی سامسونگ تاریخ: 13ام آبان 1397 دسته: اخبار سامسونگ, اخبار گوشی و تبلت سامسونگاسپیکر هوشمند گلکسی هوم که ورود بیکسبی به یک مرحله جدید است به همراه گوشی تاشوی معروف سامسونگ، دو نمونه از جدیدترین محصولات سامسونگ هستند که انتظار میرود در روز چهارشنبه هفته جاری معادل 7 نوامبر در کنفرانس جهانی توسعه دهندگان در سانفرانسیسکو به نمایش گذاشته شوند.رویداد پیش روی غول کره ای در سانفرانسیسکو عمدتا بر نرم افزارها متمرکز است. سامسونگ در تلاش است تا توسعه دهندگان ثالث را نیز وارد قلمرو دستیار دیجیتال بیکسبی و سیستم عامل تایزن ساعت های هوشمند سامسونگ کند.برخی از موارد پیش بینی شده در کنفرانس جهانی توسعه دهندگان برای سامسونگ و در روز 7 نوامبر عبارتند از: گوشی تاشوی سامسونگ:تبلتی را تصور کنید که به راحتی می توانید آن را تا کرده و در جیب خود جای دهید. این گوشی بی نظیر و کاملا جدید سامسونگ، بیشتر به یک تبلت شبیه است. این گوشی همراه با صفحه نمایش بزرگ و گسترده خود، فضایی وسیع را در اختیار کاربر قرار میدهد. اسپیکر هوشمند گلکسی هوم:این اسپیکر به عنوان رقیبی برای اسپیکرهای هوشمند هوم پاد اپل و اکوی آمازون تلقی می شود و قابلیت های متفاوت و قابل توجهی را به همراه می آورد.بسیاری از کارشناسان معتقدند که گلکسی اس 10 تا سال 2019 وارد بازار نمی شود. تصور می شود سامسونگ در گوشی جدید خود با نام رمز Beyond از اسکنر اثر انگشت داخل صفحه نمایش به همراه گزینه های 5G استفاده کند.به هر حال باید تا روز چهارشنبه منتظر باشیم تا دستاوردهای جدید سامسونگ را در این رویداد بزرگ از نزدیک ببینیم.

مطلب با عنوان پیش بینی های صورت گرفته برای کنفرانس 2018 توسعه دهندگان سامسونگ از وب سایت آل سامسونگ allsamsung با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

مطلب با عنوان پیش بینی های صورت گرفته برای کنفرانس 2018 توسعه دهندگان سامسونگ از وب سایت آل سامسونگ با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است. جهت مشاهده جزئیات بیشتر به آل سامسونگ allsamsung مراجعه نمائید.

اخبار گوناگون