روی خط خبر

موضوع: لوازم خانگی منبع: آل سامسونگ
امتیاز: 5 5

مطلب با عنوان استقبال قابل توجه از نسل جدید تلویزیون های QLED 8K سامسونگ با ویژگی های خاص از وب سایت آل سامسونگ allsamsung با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

استقبال قابل توجه از نسل جدید تلویزیون های QLED 8K سامسونگ با ویژگی های خاص

این روزها دنیای تکنولوژی در حال تحسین محصول جدید تلویزیون QLED 8K سامسونگ است. تلویزیون Q900R سامسونگ به دلیل کیفیت بالای تصویر به همراه طراحی بی نظیر و تکنولوژی 8K […]

نوشته استقبال گسترده از نسل جدید تلویزیون های QLED 8K سامسونگ اولین بار در اخبار و مقالات نمایندگی رسمی سامسونگ پدیدار شد.

استقبال گسترده از نسل جدید تلویزیون های QLED 8K سامسونگ نویسنده: ادمین نمایندگی رسمی سامسونگ تاریخ: 13ام آبان 1397 دسته: اخبار سامسونگ, اخبار لوازم خانگی سامسونگاین روزها دنیای تکنولوژی در حال تحسین محصول جدید تلویزیون QLED 8K سامسونگ است. تلویزیون Q900R سامسونگ به دلیل کیفیت بالای تصویر به همراه طراحی بی نظیر و تکنولوژی 8K AI به شدت مورد توجه قرار گرفته است.سامسونگ در نمایشگاه بزرگ IFA 2018 از تلویزیون Q900R 8K رونمایی کرد. در واقع تلفیق رزولوشن واقعی 8K به همراه تکنولوژی AI، مرزهای تکنولوژی تلویزیون ها را در سراسر دنیا جابجا کرده است.برخی از سایت های ویژه خبری تکنولوژی به ارزیابی اختصاصی محصول تلویزیون Q900R سامسونگ پرداخته اند و در واقع این محصول در ارزیابی های این وبسایت، 5 ستاره و یا امتیاز کامل را دریافت کرده است.در واقع Q900R به عنوان اولین تلویزیون 8K واقعی تلقی می شود و بالاترین میزان روشنایی و وضوح تصویر را در بین تلویزیون های تولید شده تا به امروز به خود اختصاص داده است.تلفیق این دو تکنولوژی به همراه هم، کیفیتی را برای تصاویر شما به همراه می آورد که تا به حال مشاهده نکرده اید.سایت های خبری بریتانیایی نظیر Pocket-Lint نیز به تعریف و تمجید از پردازنده های آن پرداخته اند و به این نکته اشاره کرده اند که تلویزیون سامسونگ قادر است حجم زیادی از داده ها را پردازش کند که این امر به نوبه خود به ارتقای عملکرد تلویزیون کمک می کند.در واقع Q900R بهترین تجربه HDR تا به امروز را وارد دنیای تلویزیون ها کرده است. تلویزیون QLED 8K سامسونگ بالاترین کیفیت و روشنایی تست شده تصویر تا به امروز به همراه عمیق ترین رنگ های مشکی و دقیق ترین جزئیات تصویر را در اختیار کاربر قرار میدهد.حتی مجلاتی مانند Forbes نیز به این نکته اشاره کرده اند که پیکسل های اضافی، تاثیری فوق العاده و شگفت انگیز را بر کیفیت تصویر بر جای میگذارند.البته Digital Trends نیز معتقد است که در حال حاضر هیچ نسل تلویزیونی بهتر از تلویزیون 85 اینچی 8k یافت نمی شود.از طرفی AVS Forum نیز معتقد است که تلویزیون Q900R سامسونگ، انتخاب برتر سال 2018 است و کیفیت برتر تصویر در این تلویزیون، آن را به انتخاب اصلی مشتریان تبدیل می کند.

مطلب با عنوان استقبال قابل توجه از نسل جدید تلویزیون های QLED 8K سامسونگ با ویژگی های خاص از وب سایت آل سامسونگ allsamsung با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

مطلب با عنوان استقبال قابل توجه از نسل جدید تلویزیون های QLED 8K سامسونگ با ویژگی های خاص از وب سایت آل سامسونگ با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است. جهت مشاهده جزئیات بیشتر به آل سامسونگ allsamsung مراجعه نمائید.

اخبار گوناگون