روی خط خبر

موضوع: کامپیوتر،لپ تاپ و تبلت منبع: آل سامسونگ
امتیاز: 5 5

مطلب با عنوان آپدیت اندروید 9 و اضافه شدن "ضربه برای نمایش" به گلکسی اس 9 سامسونگ از وب سایت آل سامسونگ allsamsung با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

آپدیت اندروید 9 و اضافه شدن "ضربه برای نمایش" به گلکسی اس 9 سامسونگ

سامسونگ اخیرا در حال کار بر روی آپدیت اندروید 9 گوشی گلکسی اس 9 می باشد. انتظار می رود نسخه بتا اندروید پای در آینده نزدیک راه اندازی شود. در […]

نوشته آپدیت اندروید 9 و اضافه شدن “ضربه برای نمایش” به گلکسی اس 9 سامسونگ اولین بار در اخبار و مقالات نمایندگی رسمی سامسونگ پدیدار شد.

آپدیت اندروید 9 و اضافه شدن “ضربه برای نمایش” به گلکسی اس 9 سامسونگ نویسنده: ادمین نمایندگی رسمی سامسونگ تاریخ: 12ام آبان 1397 دسته: اخبار سامسونگ, اخبار گوشی و تبلت سامسونگسامسونگ اخیرا در حال کار بر روی آپدیت اندروید 9 گوشی گلکسی اس 9 می باشد. انتظار می رود نسخه بتا اندروید پای در آینده نزدیک راه اندازی شود. در حال حاضر سازه های جدیدی در حال انتشار در فضای مجازی می باشند و جدیدترین آن ها، ویژگی تازگی را معرفی کرده که سامسونگ به قابلیت نمایشگر همیشه روشن اضافه کرده است.نمایشگر همیشه روشن، ویژگی بسیار مفیدی است که سامسونگ به همراه گوشی گلکسی اس 7 معرفی کرده است. این قابلیت، زمان، تاریخ، نوتیفیکیشن ها، میزان شارژ و بسیاری از موارد دیگر را در حالی که نمایشگر خاموش است نشان می دهد.برای بررسی این موارد، نیازی به روشن کردن نمایشگر وجود ندارد. ویژگی ” ضربه برای نمایش” یا “Tap to Show” بیدار کردن نمایشگر همیشه روشن را ساده تر کرده است.ساده تر شدن استفاده از نمایشگر همیشه روشن گوشی گلکسی اس 9 با اندروید 9زمانی که این ویژگی روشن باشد، نمایشگر همیشه روشن را می توان با دوبار ضربه زدن به نمایشگر بیدار کرد که به مدت 30 ثانیه آن را روشن نگه می دارد و به کاربران این امکان را می دهد تا هر زمان که لازم است AOD را بررسی کنند.قبل از این آپدیت لازم بود تا یا این قابلیت را فعال کنید و یا زمانبندی برای آن تایین کنید. جسچر “Tap to Show” اگرچه برای گوشی های هوشمند سامسونگ جدید است، اما در سایر دیوایس ها مورد استفاده قرار گرفته است.اگرچه این تغییر چندان بزرگی نیست، اما بسیار کاربردی خواهد بود. بسیاری از ما برای بررسی وضعیت شارژ و یا سایر نوتیفیکیشن ها متکی به AOD می باشیم و بی شک در صورتی که سامسونگ روشن کردن آن را ساده تر کند، با استقبال کاربران مواجه خواهد شد .سازه دیگری از اندروید پای نشان می دهد AOD از آیکون نوتیفیکیشن رنگی پشتیبانی خواهد کرد.سامسونگ به احتمال زیاد برنامه بتا اصلی را برای گوشی گلکسی اس 9 در هفته های آتی راه اندازی خواهد کرد. نسخه اصلی و عمومی این آپدیت در اوایل سال آینده عرضه می شود.

مطلب با عنوان آپدیت اندروید 9 و اضافه شدن "ضربه برای نمایش" به گلکسی اس 9 سامسونگ از وب سایت آل سامسونگ allsamsung با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

مطلب با عنوان آپدیت اندروید 9 و اضافه شدن "ضربه برای نمایش" به گلکسی اس 9 سامسونگ از وب سایت آل سامسونگ با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است. جهت مشاهده جزئیات بیشتر به آل سامسونگ allsamsung مراجعه نمائید.

اخبار گوناگون