روی خط خبر

موضوع: کامپیوتر،لپ تاپ و تبلت منبع: آل سامسونگ
امتیاز: 5 5

مطلب با عنوان حذف سنسور عنبیه از گوشی گلکسی اس 10 سامسونگ از وب سایت آل سامسونگ allsamsung با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

حذف سنسور عنبیه از گوشی گلکسی اس 10 سامسونگ

سامسونگ به زودی از گوشی گلکسی اس 10 رونمایی خواهد کرد، اما علیرغم گزارشات و افشاگری های مختلف جزییات و مشخصات دقیق این پرچمدار هنوز در هاله ای از ابهام […]

نوشته حذف سنسور عنبیه از گوشی گلکسی اس 10 سامسونگ اولین بار در اخبار و مقالات نمایندگی رسمی سامسونگ پدیدار شد.

حذف سنسور عنبیه از گوشی گلکسی اس 10 سامسونگ نویسنده: ادمین نمایندگی رسمی سامسونگ تاریخ: 12ام آبان 1397 دسته: اخبار سامسونگ, اخبار گوشی و تبلت سامسونگسامسونگ به زودی از گوشی گلکسی اس 10 رونمایی خواهد کرد، اما علیرغم گزارشات و افشاگری های مختلف جزییات و مشخصات دقیق این پرچمدار هنوز در هاله ای از ابهام است. در حالی که هنوز هیچ مدرک موثقی از آنچه ظاهر این گوشی خواهد بود در دسترس نیست. پیش بینی می شود، سامسونگ اسکنر عنبیه را از این گوشی حذف و به جای آن از سنسور اثر انگشت درون نمایشگر استفاده کند.طبق افشاگری Ice Universe در توئیتر، این گوشی دارای سنسور اثر انگشت مافوق صوت می باشد که می تواند از 30 درصد نمایشگر برای خواندن اثر انگشت کاربر استفاده کند. علاوه بر این، فناوری مخصوص سامسونگ سریع تر از سایر سنسور های درون نمایشگر می باشد که در حال حاضر برای سایر دیوایس ها مورد استفاده قرار گرفته است.حذف اسکنر عنبیه، که ابتدا برای گوشی گلکسی نوت 7 اعمال شده بود، یکی از روش هایی است که سامسونگ می تواند اینگونه نمایشگر خود را بزرگ تر کند و همچنین گوشی گلکسی اس 10 نسبت نمایشگر به بدنه بهتری داشته باشد.هنوز استفاده از این اسکنر مافوق صوت به عنوان یکی از سیستم های احراز هویت برای گوشی گلکسی اس 10 مشخص نیست. امکان دارد این یکی از روش هایی باشد که سامسونگ قصد دارد با استفاده از طراحی notch برای پرچمداران خود مبارزه کند.سنسور اثر انگشت درون نمایشگر سامسونگ، رقیب جدی برای هواوی میت 20 پرو، OnePlus 6T، شیائومی می میکس 3 و لنوو Za5 پرو می باشد. با این وجود، معرفی این فناوری منحصر به فرد و تازه می تواند در ارتقا جایگاه سامسونگ در رقابت ها و بازار تاثیر بسزایی داشته باشد.طبق گزارشات مختلف سنسور اثر انگشت جدید از مافوق صوت استفاده می کند تا با فشار بر روی فضایی نسبتا گسترده از نمایشگر، یک تصویر سه بعدی دقیق از انگشت ایجاد کند. سنسور درون نمایشگر اپتیکال استاندارد، در واقع از نور استفاده می کند تا تمام اثر انگشت شما را برای احزار هویت روشن کند. استفاده از مافوق صوت به این معنا است که به طور فرض می بایست عملکرد دقیق تری داشته باشد.در صورتی که سامسونگ قصد حذف اسکنر عنبیه را داشته باشد، این می تواند همچنین به معنای استفاده از دوربین جلو در زیر نمایشگر باشد. با این وجود، علاوه بر چند تصویر مفهومی توسط طرفداران، شواهد کمی برای صحت این اطلاعات وجود دارد. در هر صورت، گوشی گلکسی اس 10 احتمال دارد یک گوشی کاملا بی حاشیه با دوربین جلو زیر نمایشگر و سنسور اثر انگشت درون نمایشگر باشد که به زودی معرفی خواهد شد.

مطلب با عنوان حذف سنسور عنبیه از گوشی گلکسی اس 10 سامسونگ از وب سایت آل سامسونگ allsamsung با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

مطلب با عنوان حذف سنسور عنبیه از گوشی گلکسی اس 10 سامسونگ از وب سایت آل سامسونگ با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است. جهت مشاهده جزئیات بیشتر به آل سامسونگ allsamsung مراجعه نمائید.

اخبار گوناگون