روی خط خبر

موضوع: لوازم خانگی منبع: آل سامسونگ
امتیاز: 5 5

مطلب با عنوان عملکرد برتر مدل های مختلف یخچال فریزرهای سامسونگ در تست های متعدد از وب سایت آل سامسونگ allsamsung با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

عملکرد برتر مدل های مختلف یخچال فریزرهای سامسونگ در تست های متعدد

آخرین گزارش منتشر شده توسط Consumer Report حاکی از آن است که بررسی بیش از 73000 یخچال فریزر تا سال 2017 نشان داده است که بیش از 21 درصد از […]

نوشته عملکرد برتر مدل های مختلف یخچال فریزرهای سامسونگ در تست های متعدد اولین بار در اخبار و مقالات نمایندگی رسمی سامسونگ پدیدار شد.

عملکرد برتر مدل های مختلف یخچال فریزرهای سامسونگ در تست های متعدد نویسنده: ادمین نمایندگی رسمی سامسونگ تاریخ: 6ام آبان 1397 دسته: اخبار سامسونگ, اخبار لوازم خانگی سامسونگآخرین گزارش منتشر شده توسط Consumer Report حاکی از آن است که بررسی بیش از 73000 یخچال فریزر تا سال 2017 نشان داده است که بیش از 21 درصد از یخچال های مجهز به مخزن آب و یخ ساز در زمینه انتقال آب و 14 درصد از این مدل ها نیز از نظر تولید یخ با مشکل مواجه هستند.شاید گزینه انتخابی اکثر مردم در این موارد، انتخاب یخچال فریزری بدون مخزن آب است. البته یافتن این دسته از یخچال ها در حال حاضر بسیار دشوار است زیرا اکثر یخچال فریزرهای موجود در بازار به یخساز یا مخزن آب مجهزند.از طرفی یکی از کارشناسان CR که در زمینه تست یخچال فریزرها فعالیت دارد می گوید: مخزن آب و یخساز موجود در یخچال، فضای زیادی را اشغال می کنند. بنابراین با انتخاب یک یخچال فریزر بدون مخزن آب و یا یخساز می تواند فضای موجود برای ذخیره را افزایش دهد.نحوه تست این دسته از یخچال فریزرها توسط CR به این صورت است که یخچال فریزر را به مدت یک ماه در شرایط کنترل شده مورد ارزیابی قرار میدهند.آنها به این منظور بیش از 5.4 میلیون نقطه دما را در یخچال های مختلف ثبت کرده تا نقاط سرد و گرم را تعیین کنند و مشخص کنند که کدام یک از یخچال ها می تواند غذا را به مدت طولانی تری تازه نگه دارد. از طرفی ارزیابی های صورت گرفته توسط اعضای CR می تواند به تعیین میزان رضایت کاربران نیز کمک کند.همه این داده ها به ارزیابی کلی یخچال فریزرها کمک کردند. از طرفی تست ها و آزمایشات صورت گرفته بر روی یخچال های فریزر از بالا فریزر، از پایین فریزر و یخچال های درب فرانسوی سامسونگ، هایر و Frigidaire نشان داد که یخچال فریزرهای سامسونگ در این میان، بهترین عملکرد را از خود به نمایش گذاشته اند.

مطلب با عنوان عملکرد برتر مدل های مختلف یخچال فریزرهای سامسونگ در تست های متعدد از وب سایت آل سامسونگ allsamsung با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

مطلب با عنوان عملکرد برتر مدل های مختلف یخچال فریزرهای سامسونگ در تست های متعدد از وب سایت آل سامسونگ با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است. جهت مشاهده جزئیات بیشتر به آل سامسونگ allsamsung مراجعه نمائید.

اخبار گوناگون