روی خط خبر

موضوع: لوازم خانگی منبع: آل سامسونگ
امتیاز: 5 5

مطلب با عنوان آیا ماشین لباسشویی شما لباس ها را به بهترین شکل ممکن تمیز می کند؟ از وب سایت آل سامسونگ allsamsung با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

آیا ماشین لباسشویی شما لباس ها را به بهترین شکل ممکن تمیز می کند؟

جدیدترین ماشین لباسشویی سامسونگ که به تکنولوژی QuickDrive مجهز است به عنوان تحولی بزرگ در صنعت ماشین های لباسشویی محسوب می شود. تکنولوژی QuickDrive از محفظه اصلی و صفحه پشتی […]

نوشته آیا ماشین لباسشویی شما لباس ها را به بهترین شکل ممکن تمیز می کند؟ اولین بار در اخبار و مقالات نمایندگی رسمی سامسونگ پدیدار شد.

آیا ماشین لباسشویی شما لباس ها را به بهترین شکل ممکن تمیز می کند؟ نویسنده: ادمین نمایندگی رسمی سامسونگ تاریخ: 6ام آبان 1397 دسته: اخبار سامسونگ, اخبار لوازم خانگی سامسونگجدیدترین ماشین لباسشویی سامسونگ که به تکنولوژی QuickDrive مجهز است به عنوان تحولی بزرگ در صنعت ماشین های لباسشویی محسوب می شود.تکنولوژی QuickDrive از محفظه اصلی و صفحه پشتی برای چرخش مستقل استفاده می کند تا لباس ها وارد یک پروسه شستشوی پویا شوند.ماشین لباسشویی سامسونگ حتی می تواند برنامه شستشوی لباس ها را نیز برای شما تعیین کند و نوع و زمان لباس ها را برای شستشو مشخص می کند.تکنولوژی Eco Bubble، مواد شوینده را به حباب تبدیل می کند. این امر به منظور نفوذ سریع مواد در بافت لباس و حذف کثیفی ها صورت میگیرد و در عین حال از رنگ و بافت لباس نیز محافظت کرده و در مصرف انرژی نیز صرفه جویی می کند.نکته جالب دیگر در مورد تکنولوژی Eco Bubble، این است که حتی در دمای پایین نیز به خوبی کار می کند. از طرفی کارکرد stain removal with Bubble Soak نیز لباس ها را به صورت کامل در میان حباب ها غوطه ور کرده و هر گونه لک و کثیفی را به شیوه موثر پاک می کند.اگر تصور می کنید که چرخه شستشو برای پاک شدن لباس ها کافی نیست اصلا نگران نباشید زیرا Hygiene Steam cycle، با اتساع بخار از قسمت انتهایی ماشین، تضمینی را برای تمیز کردن عمقی لباس ها فراهم می کند.تمام لباس های موجود در ماشین، در بخار غوطه ور می شوند بنابراین تمام کثیفی ها و 99 درصد از باکتری ها و مواد آلرژی زای نفود کرده در بافت لباس پاک می شوند.چرخهDry cycle Speed Wash+ به شما کمک می کند تا لباس هایی تمیز و درخشان داشته باشید به این ترتیب که ماشین، لباس ها را در عرض 54 دقیقه شسته و طی 126 دقیقه دیگر نیز به صورت کامل خشک می کند.این تکنولوژی، تضمین می کند که یک صرفه جویی 50 درصدی در زمان و 20 درصدی در مصرف انرژی صورت گیرد. به این ترتیب ماشین لباسشویی سامسونگ در حال حاضر به بهترین تکنولوژی هایی مجهز شده است که می تواند شستشوی دقیق و سریع لباس ها را برای شما تضمین کند.

مطلب با عنوان آیا ماشین لباسشویی شما لباس ها را به بهترین شکل ممکن تمیز می کند؟ از وب سایت آل سامسونگ allsamsung با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

مطلب با عنوان آیا ماشین لباسشویی شما لباس ها را به بهترین شکل ممکن تمیز می کند؟ از وب سایت آل سامسونگ با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است. جهت مشاهده جزئیات بیشتر به آل سامسونگ allsamsung مراجعه نمائید.

اخبار گوناگون