روی خط خبر

موضوع: لوازم خانگی منبع: آل سامسونگ
امتیاز: 5 5

مطلب با عنوان تلویزیون 8k جدید سامسونگ، یک نسل جدید و بی رقیب از تلویزیون های qled از وب سایت آل سامسونگ allsamsung با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

تلویزیون 8k جدید سامسونگ، یک نسل جدید و بی رقیب از تلویزیون های qled

همه چیز درباره تلویزیون جدید 85 اینچی 8K سامسونگ، بسیار جالب و باور نکردنی به نظر میرسد. به نظر میرسد که جدیدترین تلویزیون QLED سامسونگ در همه جای دنیا به […]

نوشته تلویزیون 8k جدید سامسونگ، یک نسل جدید و بی رقیب اولین بار در اخبار و مقالات نمایندگی رسمی سامسونگ پدیدار شد.

تلویزیون 8k جدید سامسونگ، یک نسل جدید و بی رقیب نویسنده: ادمین نمایندگی رسمی سامسونگ تاریخ: 6ام آبان 1397 دسته: اخبار سامسونگ, اخبار لوازم خانگی سامسونگهمه چیز درباره تلویزیون جدید 85 اینچی 8K سامسونگ، بسیار جالب و باور نکردنی به نظر میرسد. به نظر میرسد که جدیدترین تلویزیون QLED سامسونگ در همه جای دنیا به شدت مورد تحسین قرار گرفته است. البته با توجه به همه ویژگی های برتر تلویزیون سامسونگ، قیمتی بالا نیز برای آن در نظر گرفته شده است و بسیاری از مشتریان نیز معتقدند که باید قیمتی معقولانه تر برای تلویزیون بی نظیر سامسونگ در نظر گرفته شود.ویژگی 8K تلویزیون Q900 تاکنون در هیچ کدام از نسل های تلویزیون های موجود مشاهده نشده است. در واقع تکنولوژی 8K Quantum AI از هوش مصنوعی برای تجزیه و تحلیل تصویر در زمان حال استفاده می کند و پس از این مرحله نیز از پایگاه داده های آن تصویر برای پر کردن جای سایر اطلاعات ناقص درباره تصویر استفاده می کند.عمق این تلویزیون سامسونگ، 1.5 اینچ است و به چهار پورت HDMI مجهز است. با توجه به اینکه، تلویزیون Q900، اولین نسل تلویزیون از این مدل است سامسونگ حداقل تا چند ماه آینده رقیبی در این مورد نخواهد داشت.

مطلب با عنوان تلویزیون 8k جدید سامسونگ، یک نسل جدید و بی رقیب از تلویزیون های qled از وب سایت آل سامسونگ allsamsung با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

مطلب با عنوان تلویزیون 8k جدید سامسونگ، یک نسل جدید و بی رقیب از تلویزیون های qled از وب سایت آل سامسونگ با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است. جهت مشاهده جزئیات بیشتر به آل سامسونگ allsamsung مراجعه نمائید.

اخبار گوناگون