روی خط خبر

موضوع: لوازم خانگی منبع: آل سامسونگ
امتیاز: 5 5

مطلب با عنوان سری جدید تلویزیون های Q900 سامسونگ، یک نسل متفاوت و مدرن از لوازم خانگی از وب سایت آل سامسونگ allsamsung با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

سری جدید تلویزیون های Q900 سامسونگ، یک نسل متفاوت و مدرن از لوازم خانگی

سامسونگ در ماه جاری، پیش فروش تلویزیون های 8K UHD Q900 را آغاز میکند که دارای رزولوشن 7680×4320 میباشند. سری Q900 تلویزیون های UHD به مجموعه ای از تکنولوژی های […]

نوشته سری جدید تلویزیون های سری Q900 سامسونگ، یک نسل متفاوت اولین بار در اخبار و مقالات نمایندگی رسمی سامسونگ پدیدار شد.

سری جدید تلویزیون های سری Q900 سامسونگ، یک نسل متفاوت نویسنده: ادمین نمایندگی رسمی سامسونگ تاریخ: 5ام آبان 1397 دسته: اخبار سامسونگ, اخبار لوازم خانگی سامسونگسامسونگ در ماه جاری، پیش فروش تلویزیون های 8K UHD Q900 را آغاز میکند که دارای رزولوشن 7680×4320 میباشند.سری Q900 تلویزیون های UHD به مجموعه ای از تکنولوژی های پرمیوم مانند مانند تکنولوژی 8K و پشتیبانی از فرمت HDR مجهز است.تلویزیون های Q900 8K UHD در انواع مدل های 75، 82 و 85 اینچی در اختیار کاربران قرار میگیرند. اولین مدل از این سری که سامسونگ قصد دارد ارائه کند مدل 85 اینچی است که تجربه ای متفاوت با کیفیت بی نظیر را در اختیار کاربر قرار میدهد.تلویزیون های Q900RA UHD سامسونگ که بر اساس پنل های شرکت قرار گرفته اند از تکنولوژی کوانتوم دات نیز برخوردارند که نور پس زمینه LED را افزایش میدهد. حداکثر وضوح تصویر در این دسته از تلویزیون ها 4000nit است که ماکزیمم روشنایی و وضوح تصویر در بین تمام نمایشگرهاست و تلویزیون های Q900 سامسونگ از فرمت های مختلف HDR10 ،HDR10+ و HLG پشتیبانی می کنند.در واقع محور اصلی تلویزیون های Q900RA سامسونگ، پردازنده کوانتوم 8K است که مسئولیت رمزگشایی و ارتقا و بسیاری از عملیات دیگر را بر عهده دارد.از طرفی سیستم صوتی 60-W به کار رفته در تلویزیون های Q900RA UHD، صدایی متفاوت و ماندگار را برای این دسته از تلویزیون های سامسونگ تولید می کند.همچنین تلویزیون جدید سامسونگ همانند سایر تلویزیون های QLED سامسونگ از یک کانکشن نامرئی استفاده کرده و از سه پورت USB به همراه یک کانکتر LAN نیز پشتیبانی می کند.

مطلب با عنوان سری جدید تلویزیون های Q900 سامسونگ، یک نسل متفاوت و مدرن از لوازم خانگی از وب سایت آل سامسونگ allsamsung با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

مطلب با عنوان سری جدید تلویزیون های Q900 سامسونگ، یک نسل متفاوت و مدرن از لوازم خانگی از وب سایت آل سامسونگ با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است. جهت مشاهده جزئیات بیشتر به آل سامسونگ allsamsung مراجعه نمائید.

اخبار گوناگون