روی خط خبر

موضوع: لوازم خانگی منبع: آل سامسونگ
امتیاز: 5 5

مطلب با عنوان کاهش 40 درصدی مصرف انرژی در ماشین لباسشویی جدید با قابلیت های کاملا جدید از وب سایت آل سامسونگ allsamsung با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

کاهش 40 درصدی مصرف انرژی در ماشین لباسشویی جدید با قابلیت های کاملا جدید

سامسونگ به تازگی از مدل جدیدی از ماشین های لباسشویی بی نظیر خود در برخی از کشورها رونمایی کرده است. این لباسشویی جدید سامسونگ، مفهوم ActiveWash را عملی کرده است […]

نوشته کاهش 40 درصدی مصرف انرژی در ماشین لباسشویی جدید اولین بار در اخبار و مقالات نمایندگی رسمی سامسونگ پدیدار شد.

کاهش 40 درصدی مصرف انرژی در ماشین لباسشویی جدید نویسنده: ادمین نمایندگی رسمی سامسونگ تاریخ: 5ام آبان 1397 دسته: اخبار سامسونگ, اخبار لوازم خانگی سامسونگسامسونگ به تازگی از مدل جدیدی از ماشین های لباسشویی بی نظیر خود در برخی از کشورها رونمایی کرده است. این لباسشویی جدید سامسونگ، مفهوم ActiveWash را عملی کرده است و با استفاده از موتور دیجیتال اینورتر خود، به مقدار قابل توجهی در مصرف انرژی صرفه جویی می کند.ماشین لباسشویی سامسونگ در حین شستشو با کمک موتور دیجیتال اینورتر، مقدار مصرف انرژی را کاهش داده تا جایی که مصرف انرژی تا حدود 40 درصد کم می شود و صدا و لرزشی نیز در کار نخواهد بود.ماشین لباسشویی جدید سامسونگ که درب آن از بالا باز می شود از تکنولوژی Direct Drive استفاده می کند و دوام بسیار بالایی دارد. سری اینورتر سامسونگ، رعایت بهداشت را به صوت کامل برای شما تضمین کرده اند.سامسونگ در طراحی ماشین لباسشویی جدید خود به افزایش مقاومت و دوام دستگاه توجه کرده و توانسته است با موفقیت به این هدف خود دست یابد.مقامات سامسونگ نیز در این باره می گویند: سبک زندگی مدرن، مشتریان را به سمت راه حل هایی مدرن و سریع و در عین حال مقرون به صرفه از نظر هزینه هدایت می کند.لباسشویی درب از بالای سامسونگ، خلاقیت های جدیدی را برای کاربران محصولات لوازم خانگی سامسونگ به همراه آورده است.قابلیت های مفید و منحصر به فرد ماشین لباسشویی سامسونگ، راحتی فراوانی را برای مشتریانمان به همراه آورده اند. ماشین لباسشویی ActiveWash+ سامسونگ، پر رنگ ترین لکه ها و حتی لباس های فوق العاده کثیف را نیز به خوبی تمیز می کند.ماشین لباسشویی جدید سامسونگ، آب و مواد شوینده را به گونه ای با هم تلفیق می کند که عملیات پاکیزگی با کیفیت بالاتری صورت گیرد و هیچ گونه صدای آزاردهنده ای را در حین شستشو تولید نمی کند.سیستم مانیتورینگ خطای ماشین لباسشویی سامسونگ، از طریق اپلیکیشن گوشی همراه نیز قابل کنترل است. این تکنولوژی پس از شناسایی خطا، راه حل رفع آن را نیز ارائه می کند به این ترتیب در زمان و هزینه شما صرفه جویی می کند.لباسشویی جدید سامسونگ در رنگ ها و وزن های مختلف در اختیار کاربران کشورهای مختلف قرار میگیرد.

مطلب با عنوان کاهش 40 درصدی مصرف انرژی در ماشین لباسشویی جدید با قابلیت های کاملا جدید از وب سایت آل سامسونگ allsamsung با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

مطلب با عنوان کاهش 40 درصدی مصرف انرژی در ماشین لباسشویی جدید با قابلیت های کاملا جدید از وب سایت آل سامسونگ با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است. جهت مشاهده جزئیات بیشتر به آل سامسونگ allsamsung مراجعه نمائید.

اخبار گوناگون