روی خط خبر

موضوع: لوازم خانگی منبع: آل سامسونگ
امتیاز: 5 5

مطلب با عنوان مروری بر ویژگی های تلویزیون NU7100 سامسونگ با ویژگی های متفاوت از وب سایت آل سامسونگ allsamsung با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

مروری بر ویژگی های تلویزیون NU7100 سامسونگ با ویژگی های متفاوت

حتما شما هم زمانی که به دنبال خرید یک تلویزیون با قیمت مناسب و کیفیت بالا هستید با برندها و مدل های مختلف مواجه می شوید اما بسیاری از آنها […]

نوشته مروری بر ویژگی های تلویزیون NU7100 سامسونگ اولین بار در اخبار و مقالات نمایندگی رسمی سامسونگ پدیدار شد.

مروری بر ویژگی های تلویزیون NU7100 سامسونگ نویسنده: ادمین نمایندگی رسمی سامسونگ تاریخ: 14ام مهر 1397 دسته: اخبار سامسونگ, اخبار لوازم خانگی سامسونگحتما شما هم زمانی که به دنبال خرید یک تلویزیون با قیمت مناسب و کیفیت بالا هستید با برندها و مدل های مختلف مواجه می شوید اما بسیاری از آنها را نمیپسندید. در اینجا به معرفی ویژگی های تلویزیون هوشمند 4K UHD سامسونگ میپردازیم که مورد توجه بسیاری قرار گرفته است.تلویزیون هوشمند NU7100 سامسونگ از رزولوشن 4K، قابلیت HDR و کیفیت بالای صوتی پشتیبانی می کند.ویژگی های تلویزیون 4K UHD هوشمند 40 اینچی NU7100تلویزیون NU7100 سامسونگ با لبه هایی با اندازه تقریبا متوسط، طرحی بسیار زیبا و جذاب دارد در پشت تلویزیون سامسونگ نیز پنلی خاکستری رنگ قرار گفته است که به همراه پایه خاکستری رنگ و قابل جدا سازی آن، ترکیبی زیبا را تشکیل داده است.هر چند ممکن است به نظر برسد که یک نمایشگر 40 اینچی، کوچک است اما در فاصله دید مناسب، اندازه این صفحه نمایش برای شما کاملا مناسب خواهد بود.اندازه این تلویزیون به گونه ای تعیین شده که به راحتی توسط یک فرد قابل جداسازی و حمل و نقل است. وزن تلویزیون جدید سامسونگ، حدود 18.7 پوند است.در مواقعی که بخواهید تلویزیون را از روی دیوار آویزان کنید می توانید از روزنه های آن برای وصل کردن پایه دیواری 200×200 استفاده کنید.پورت هایک پنل اتصال در قسمت راست و در فاصله چند اینچی از لبه های تلویزین سامسونگ قرار گرفته است. در این پنل، سه پورت HDMI و دو پورتUSB قرار گرفته است.عملکردتلویزیون 40 اینچی NU7100 با ویژگی های متفاوت و رزولوشن 4K از قابلیت HDR نیز پشتیبانی می کند. این تلویزیون از فرمت های HDR10 و HDR+ نیز پشتیبانی می کند.ویژگی های صوتیتلویزیون جدید سامسونگ از دو کانال 20 واتی برخوردار است که برای تولید حجم بالایی از صدا کافی هستند.ویژگی های هوشمندپلتفرم هوشمند سامسونگ، ویژگی های تمام عیاری را برای یک تلویزیون QLED فراهم کرده است و شما می توانید از میان اپلیکیشن ها، منوها و ..انتخاب کنید.ریموتریموت، یکی از تفاوت های NU7100 و سایر تلویزیون های QLED سامسونگ است که وزنی بسیار سبک دارد. این ریموت، امکان نویگیشن در اپلیکیشن ها و منوهای هوم اسکرین به همراه تغییر صدا و کانال ها را برای شما فراهم می کند.به هر حال با توجه به همه این قابلیت ها میتوان گفت تلویزیون 40 اینچی سامسونگ، گزینه ای بسیار مناسب برای کسانی است که به دنبال خرید یک تلویزیون با ویژگی های پرمیوم و قیمت مناسب هستند.

مطلب با عنوان مروری بر ویژگی های تلویزیون NU7100 سامسونگ با ویژگی های متفاوت از وب سایت آل سامسونگ allsamsung با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

مطلب با عنوان مروری بر ویژگی های تلویزیون NU7100 سامسونگ با ویژگی های متفاوت از وب سایت آل سامسونگ با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است. جهت مشاهده جزئیات بیشتر به آل سامسونگ allsamsung مراجعه نمائید.

اخبار گوناگون