روی خط خبر

موضوع: کامپیوتر،لپ تاپ و تبلت منبع: آل سامسونگ
امتیاز: 5 5

مطلب با عنوان سودآوری آیفون های جدید اپل برای سامسونگ با ویژگی های متفاوت از وب سایت آل سامسونگ allsamsung با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

سودآوری آیفون های جدید اپل برای سامسونگ با ویژگی های متفاوت

جدیدترین گزارشات منتشر شده توسط سامسونگ حاکی از آن است که سود عملیاتی سامسونگ در فصل سوم سال 2018 به بیش از 17.5 تریلیون وون رسید است به این ترتیب […]

نوشته سودآوری آیفون های جدید اپل برای سامسونگ اولین بار در اخبار و مقالات نمایندگی رسمی سامسونگ پدیدار شد.

سودآوری آیفون های جدید اپل برای سامسونگ نویسنده: ادمین نمایندگی رسمی سامسونگ تاریخ: 14ام مهر 1397 دسته: اخبار سامسونگ, اخبار گوشی و تبلت سامسونگجدیدترین گزارشات منتشر شده توسط سامسونگ حاکی از آن است که سود عملیاتی سامسونگ در فصل سوم سال 2018 به بیش از 17.5 تریلیون وون رسید است به این ترتیب سامسونگ بالاترین سود خود را در این فصل به ثبت رسانده است.هر چند سامسونگ هنوز به جزئیات دقیق تری در این مورد اشاره نکرده اما به نظر میرسد که این سود حاصل مشارکت قوی سامسونگ در فروش قطعات گوشی های همراه باشد. تراشه ها و نمایشگرهای گوشی همراه، بیشترین نقش را در این میان ایفا کرده اند.سامسونگ به عنوان تامین کننده اصلی پنل های OLED برای آیفون های جدید XS و XS Max به همراه ال جی، سود بالایی را به این طریق به دست آورده است.به نظر میرسد که اپل بیش از 25 تا 30 درصد از درآمد حاصل از فروش نمایشگرهای سامسونگ را تشکیل داده است که تقریبا 10 معادل درصد از کل 54 تریلیون وون سود سال گذشته است.البته باید به این نکته نیز اشاره کنیم که علی رغم افزایش صادرات گوشی های همراه در فصل دوم سال جاری به نظر میرسد که میزان سود حاصل از فروش گوشی های همراه سامسونگ نه تنها رشد نداشته بلکه با کاهش مواجه شده است. سامسونگ در روزهای آینده جزئیات بیشتری را در این مورد منتشر خواهد کرد.

مطلب با عنوان سودآوری آیفون های جدید اپل برای سامسونگ با ویژگی های متفاوت از وب سایت آل سامسونگ allsamsung با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

مطلب با عنوان سودآوری آیفون های جدید اپل برای سامسونگ با ویژگی های متفاوت از وب سایت آل سامسونگ با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است. جهت مشاهده جزئیات بیشتر به آل سامسونگ allsamsung مراجعه نمائید.

اخبار گوناگون