روی خط خبر

موضوع: کامپیوتر،لپ تاپ و تبلت منبع: آل سامسونگ
امتیاز: 5 5

مطلب با عنوان انتشار ویژگی های گلکسی نوت 9 نقره ای با قابلیت های متعدد وویژگی های جدید از وب سایت آل سامسونگ allsamsung با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

انتشار ویژگی های گلکسی نوت 9 نقره ای با قابلیت های متعدد وویژگی های جدید

اگر شما نیز یکی از کاربران نوت 9 هستید چندین گام از کاربران سایر گوشی های موجود در بازار جلوتر هستید. گلکسی نوت 9 با رنگ های آبی اقیانوسی و […]

نوشته انتشار ویژگی های گلکسی نوت 9 نقره ای اولین بار در اخبار و مقالات نمایندگی رسمی سامسونگ پدیدار شد.

انتشار ویژگی های گلکسی نوت 9 نقره ای نویسنده: ادمین نمایندگی رسمی سامسونگ تاریخ: 14ام مهر 1397 دسته: اخبار سامسونگ, اخبار گوشی و تبلت سامسونگاگر شما نیز یکی از کاربران نوت 9هستید چندین گام از کاربران سایر گوشی های موجود در بازار جلوتر هستید. گلکسی نوت 9 با رنگ های آبی اقیانوسی و بنفش یاسی، زیباترین رنگ ها را با خود به همراه آورده است.اکنون در حالیکه مدت کوتاهی از رونمایی گوشی جدید سری نوت سامسونگ سپری می شود رنگ تازه ای از گلکسی نوت 9 برای طرفداران رنگ های سرد تولید شده است. در اینجا ما به افشای ویژگی های گلکسی نوت 9 نقره ای رنگ 128GB میپردازیم.این رنگ برای بسیاری از کاربران و طرفداران گوشی های اندروید، جذاب تر از رنگ های بنفش یاسی و حتی آبی اقیانوسی است. لایه نازکی که در اطراف بدنه گلکسی نوت 9 نقره ای قرار گرفته باعث می شود تا صفحه نمایش گوشی، از مقدار واقعی آن بزرگتر به نظر برسد.از طرفی سامسونگ برای ایجاد نوعی هماهنگی میان نوت 9 و قلم S Pen آن از رنگ نقره ای این قلم به همراه گوشی استفاده کرده است.البته سایر ویژگی های نوت نقره ای9 به مدل های دیگر آن که در ماه آگوست در معرض دید کاربران قرار گرفتند شباهت دارند از جمله این ویژگی ها می توانیم به صفحه نمایش بی نظیر Infinity، اسپیکرهای استریو، قلم S Pen مجهز به بلوتوث، توانایی نمایش بازی ها با کیفیت فوق العاده بالا، طول عمر بالای باتری و تنطیمات ویژه دوربین اشاره کنیم.به این ترتیب می توان گفت گلکسی نوت 9 نقره ای 128GB از نظر بسیاری از قابلیت های خود به مدل های 128GB آبی و بنفش شباهت دارد و تفاوتی که در این بین ایجاد شده به رنگ بدنه و قلم هوشمند S Pen آن مربوط می شود.سامسونگ برای تولید هر دسته از محصولات خود، ابتدا علاقه و خواسته کاربران را در اولویت قرار میدهد و تولید رنگ نقره ای گلکسی نوت 9، پاسخی به خواسته کاربرانی است که رنگ های سرد را را بیش از رنگ های گرم میپسندند.

مطلب با عنوان انتشار ویژگی های گلکسی نوت 9 نقره ای با قابلیت های متعدد وویژگی های جدید از وب سایت آل سامسونگ allsamsung با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

مطلب با عنوان انتشار ویژگی های گلکسی نوت 9 نقره ای با قابلیت های متعدد وویژگی های جدید از وب سایت آل سامسونگ با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است. جهت مشاهده جزئیات بیشتر به آل سامسونگ allsamsung مراجعه نمائید.

اخبار گوناگون