روی خط خبر

موضوع: کامپیوتر،لپ تاپ و تبلت منبع: آل سامسونگ
امتیاز: 5 5

مطلب با عنوان ورود جدیدترین نسل تراشه ها به گوشی تاشوی سامسونگ همراه با قابلیت های متعدد از وب سایت آل سامسونگ allsamsung با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

ورود جدیدترین نسل تراشه ها به گوشی تاشوی سامسونگ همراه با قابلیت های متعدد

همانطور که میدانید سامسونگ در تلاش است تا اندروید 9 را برای گوشی های همراه آماده کند. یکی دیگر از خلاقیت های مورد تایید سامسونگ، گوشی تاشوی گلکسی F است […]

نوشته ورود جدیدترین نسل تراشه ها به گوشی تاشوی سامسونگ اولین بار در اخبار و مقالات نمایندگی رسمی سامسونگ پدیدار شد.

ورود جدیدترین نسل تراشه ها به گوشی تاشوی سامسونگ نویسنده: ادمین نمایندگی رسمی سامسونگ تاریخ: 12ام مهر 1397 دسته: اخبار سامسونگ, اخبار گوشی و تبلت سامسونگهمانطور که میدانید سامسونگ در تلاش است تا اندروید 9 را برای گوشی های همراه آماده کند. یکی دیگر از خلاقیت های مورد تایید سامسونگ، گوشی تاشوی گلکسی F است و به احتمال قوی سامسونگ قصد دارد اندروید 9 را برای گلکسی Fراه اندازی کند.ظاهرا سامسونگ، نام رمز Winner را برای گوشی تاشوی گلکسی F انتخاب کرده است و از جدیدترین تراشه اگزینوس نیز برخوردار خواهد بود.استفاده از نام فایل winnerlte نشان میدهد که استفاده از تراشه اگزینوس در این گوشی سامسونگ حتمی است زیرا مدل های مجهز به تراشه کوالکام اسنپدراگون با عنوان winnerqlte نشان داده می شوند.بنابراین پیش بینی می شود که گوشی تاشوی سامسونگ به تراشه اگزینوس 9810 یا 9820 مجهز باشد که ظاهرا برای اولین بار در گلکسی اس 10به کار برده می شوند.البته عده ای نیز معتقدند که گوشی تاشوی سامسونگ با سیستم عامل اندروید پای رونمایی می شود. سامسونگ در تلاش است تا با سرعت بیشتری از گوشی تاشوی گلکسی F رونمایی کند تا اولین کمپانی ارائه کننده گوشی های جدید تاشو با قابلیت های متعدد باشد.همچنین سامسونگ قصد دارد از یک صفحه نمایش 7 اینچی فلت در گلکسی F استفاده کند. تصور می شود که گلکسی F در تعداد محدودی تولید شود اما به جزئیات زیادی در مورد قیمت آن اشاره نشده است. سامسونگ، پدیده جدیدی را از طریق گلکسی F وارد دنیای گوشی های همراه می کند.

مطلب با عنوان ورود جدیدترین نسل تراشه ها به گوشی تاشوی سامسونگ همراه با قابلیت های متعدد از وب سایت آل سامسونگ allsamsung با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

مطلب با عنوان ورود جدیدترین نسل تراشه ها به گوشی تاشوی سامسونگ همراه با قابلیت های متعدد از وب سایت آل سامسونگ با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است. جهت مشاهده جزئیات بیشتر به آل سامسونگ allsamsung مراجعه نمائید.

اخبار گوناگون