روی خط خبر

موضوع: کامپیوتر،لپ تاپ و تبلت منبع: آل سامسونگ
امتیاز: 5 5

مطلب با عنوان عنوان تجاری جدید برای دوربین 360 درجه سامسونگ از وب سایت آل سامسونگ allsamsung با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

عنوان تجاری جدید برای دوربین 360 درجه سامسونگ

سامسونگ علامت تجاری جدیدی با عنوان گلکسی 360 به ثبت رسانده که قبلا برای هیج یک از محصولات مورد استفاده قرار نگرفته است. احتمال دارد سامسونگ از این علامت برای […]

نوشته عنوان تجاری جدید برای دوربین 360 درجه سامسونگ اولین بار در اخبار و مقالات نمایندگی رسمی سامسونگ پدیدار شد.

عنوان تجاری جدید برای دوربین 360 درجه سامسونگ نویسنده: ادمین نمایندگی رسمی سامسونگ تاریخ: 11ام مهر 1397 دسته: اخبار سامسونگ, اخبار گوشی و تبلت سامسونگسامسونگ علامت تجاری جدیدی با عنوان گلکسی 360 به ثبت رسانده که قبلا برای هیج یک از محصولات مورد استفاده قرار نگرفته است. احتمال دارد سامسونگ از این علامت برای نامگذاری جدید دوربین 360 درجه خود استفاده کند که قبلا با عنوان گیر 360شناخته می شد.سامسونگ اخیرا برخی از محصولات خود را عنوان تجاری گیر خارج کرده و آن ها را در خانواده گلکسی قرار داده است. برای نمونه می توان به ساعت های هوشمند گیراشاره کرد که جدیدترین مدل آن ها با عنوان گلکسی واچ عرضه شد.علامت تجاری گلکسی 360 سامسونگسامسونگ همچنین قصد دارد عنوان تجاری گیر وی آر را به گلکسی وی آر تغییر دهد، به این خاطر کاملا می توان به این نتیجه رسید که برای گیر 360 نیز به همین ترتیب خواهد بود.سامسونگ دو نسل از دوربین 360 درجه را با عنوان گیر 360 راهی بازار کرده است و قصد دارد مدل بعدی را نیز عرضه کند. در صورتی که علامت تجاری به ثبت رسیده عملی شود، دوربین بعدی با عنوان گلکسی 360 شناخته خواهد شد.در حال حاضر اطلاعات بیشتری در دسترس نیست، اما به نظر می رسد تفاوت های قابل توجهی بین مدل جدید با نسل های پیشین وجود دارد.

مطلب با عنوان عنوان تجاری جدید برای دوربین 360 درجه سامسونگ از وب سایت آل سامسونگ allsamsung با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

مطلب با عنوان عنوان تجاری جدید برای دوربین 360 درجه سامسونگ از وب سایت آل سامسونگ با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است. جهت مشاهده جزئیات بیشتر به آل سامسونگ allsamsung مراجعه نمائید.

اخبار گوناگون