روی خط خبر

موضوع: کامپیوتر،لپ تاپ و تبلت منبع: آل سامسونگ
امتیاز: 5 5

مطلب با عنوان امکان اتصال وایرلس DeX سامسونگ در آینده از وب سایت آل سامسونگ allsamsung با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

امکان اتصال وایرلس DeX سامسونگ در آینده

سامسونگ حالت DeX را با رونمایی از گوشی گلکسی اس 8 و اس 8 پلاس معرفی کرد. این ویژگی در تبلت و گوشی های گلکسی منتخب به کاربران این امکان […]

نوشته امکان اتصال وایرلس DeX سامسونگ در آینده نزدیک اولین بار در اخبار و مقالات نمایندگی رسمی سامسونگ پدیدار شد.

امکان اتصال وایرلس DeX سامسونگ در آینده نزدیک نویسنده: ادمین نمایندگی رسمی سامسونگ تاریخ: 11ام مهر 1397 دسته: اخبار سامسونگ, اخبار گوشی و تبلت سامسونگسامسونگ حالت DeX را با رونمایی از گوشی گلکسی اس 8 و اس 8 پلاس معرفی کرد. این ویژگی در تبلت و گوشی های گلکسی منتخب به کاربران این امکان را می دهد تا دیوایس های گلکسی خود را به نمایشگر خارجی، کیبورد و ماوس متصل کنند تا از اپلیکیشن های بهینه شده برای دکس در محیط دسکتاپ استفاده کنند و بهره وری آن ها افزایش یابد.در زمان عرضه، حالت DeX نیازمند یک لوازم جانبی مخصوص به خود با عنوان داک استیشن دکس بود تا قابلیت اجرا داشته باشد. در سال جاری سامسونگ شکل این لوازم جانبی را از داک به پد تغییر داده است، اما همچنان عملکرد حالت دکس وابسته به خریداری لوازم جانبی دیگری می باشد. اکنون با رونمایی از گوشی گلکسی نوت 9، گلکسی تب اس 4 و بهبود های انجام شده در زمینه دکس نظیر قابلیت استفاده از آن به همراه کابل مبدل یو اس بی نوع سی به HDMI این وابستگی به اتمام رسیده است.سامسونگ در تلاش برای ارائه حالت وایرلس دکسکاملا واضح است که قدم بعدی سامسونگ امکان پذیر ساختن اتصال وایرلس دکس می باشد. در پاسخ به پرسش یکی از اعضا در رابطه با کارکرد دکس بدون نیاز به کابل یا داک، سامسونگ اظهار کرده تیمش در تلاش است تا به زودی همچنین قابلیتی برای آن فراهم شود. اگرچه سامسونگ هیچ زمانبندی ارائه نداده، اما اظهار می کند ابتدا می بایست بهبود هایی جزئی انجام گیرد.در حالی که حالت دکس وایرلس بسیار راحت تر خواهد بود، در اصل یک کانسپ تازه نیست. مایکروسافت نیز قبل از رهایی از سیستم عامل موبایل خود عمل مشابهی را در رابطه با ویژگی کانتینوم انجام داده است. به این خاطر این فناوری از قبل هم بوده و عملکرد درستی دارد که نشان می دهد تنها مدت زمان کمی باقی مانده تا حالت دکس به صورت وایرلس کار کند.

مطلب با عنوان امکان اتصال وایرلس DeX سامسونگ در آینده از وب سایت آل سامسونگ allsamsung با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

مطلب با عنوان امکان اتصال وایرلس DeX سامسونگ در آینده از وب سایت آل سامسونگ با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است. جهت مشاهده جزئیات بیشتر به آل سامسونگ allsamsung مراجعه نمائید.

اخبار گوناگون