روی خط خبر

موضوع: کامپیوتر،لپ تاپ و تبلت منبع: آل سامسونگ
امتیاز: 5 5

مطلب با عنوان سازگاری تمام اپلیکیشن ها با ویژگی ریموت قلم S Pen گوشی گلکسی نوت 9 سامسونگ از وب سایت آل سامسونگ allsamsung با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

سازگاری تمام اپلیکیشن ها با ویژگی ریموت قلم S Pen گوشی گلکسی نوت 9 سامسونگ

سامسونگ قابلیت های قابل توجهی برای قلم S Pen گوشی گلکسی نوت 9 ارائه داده، برای نمونه ویژگی ریموت قلم S Pen از طریق پشتیبانی از بلوتوث امکان پذیر شده […]

نوشته سازگاری تمام اپلیکیشن ها با ویژگی ریموت قلم S Pen گوشی گلکسی نوت 9 اولین بار در اخبار و مقالات نمایندگی رسمی سامسونگ پدیدار شد.

سازگاری تمام اپلیکیشن ها با ویژگی ریموت قلم S Pen گوشی گلکسی نوت 9 نویسنده: ادمین نمایندگی رسمی سامسونگ تاریخ: 11ام مهر 1397 دسته: اخبار سامسونگ, اخبار گوشی و تبلت سامسونگسامسونگ قابلیت های قابل توجهی برای قلم S Pen گوشی گلکسی نوت 9 ارائه داده، برای نمونه ویژگی ریموت قلم S Pen از طریق پشتیبانی از بلوتوث امکان پذیر شده است. این اولین قلمی سامسونگ می باشد که دارای آنتن و ماژول کم مصرف بلوتوث است و به قلم S Pen این امکان را می دهد تا به عنوان ریموت کنترل از راه دور تا شعاع 10 متری دیوایس عمل کند.این ویژگی با اپلیکیشن های اصلی سازگاری دارد و از قلم S Pen برای کلیک بر روی تصاویر، پخش و توقف موزیک و ویدئو یا حتی کلیک در حین سخنرانی استفاده می شود. سامسونگ اظهار کرده که برای توسعه دهندگان بسته توسعه نرم افزاری SDK را فراهم می کند تا بتوانند ویژگی ریموت قلم S Pen را برای اپلیکیشن های خود راه اندازی کنند.ویژگی ریموت S Pen در اپلیکیشن های شخص ثالثجزییات در رابطه با نحوه عملکرد یک یا دو بار فشار بر روی قلم S Pen در اپلیکیشن های پشتیبان وجود دارد. این راهنما به شما نحوه باز کردن اپلیکیشن با پایین نگه داشتن قلم را آموزش می دهد. همین روش را می توان برای فعال کردن عملکرد های مختلف قلم S Pen نظیر live messege به کار برد.سازگاری بلوتوث قلم S Pen تا حد زیادی محدود به اپلیکیشن های اصلی بوده است. سامسونگ با رونمایی از گوشی گلکسی نوت 9 در ماه آگوست اعلام کرده بود که قصد دارد بسته نرم افزاری S pen را در اختیار توسعه دهندگان قرار دهد تا امکان سازگاری قلم با اپلیکیشن های شخص ثالث بیشماری فراهم شود. این کمپانی همچنین خواستار مشتریان تجاری برای استفاده از این ویژگی در اپلیکیشن های آن ها می باشد.اکنون توسعه دهندگان به لطف بسته نرم افزاری راه اندازی شده می توانند ویژگی ریموت قلم S Pen را برای اپلیکیشن های خود اضافه کنند. دسترسی به این بسته از طریق وبسایت توسعه دهندگان سامسونگ امکان پذیر است. انتظار می رود در هفته های آتی اپلیکیشن های بیشتری از قلم S Pen پشتیبانی کنند.

مطلب با عنوان سازگاری تمام اپلیکیشن ها با ویژگی ریموت قلم S Pen گوشی گلکسی نوت 9 سامسونگ از وب سایت آل سامسونگ allsamsung با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

مطلب با عنوان سازگاری تمام اپلیکیشن ها با ویژگی ریموت قلم S Pen گوشی گلکسی نوت 9 سامسونگ از وب سایت آل سامسونگ با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است. جهت مشاهده جزئیات بیشتر به آل سامسونگ allsamsung مراجعه نمائید.

اخبار گوناگون