روی خط خبر

موضوع: لوازم خانگی منبع: آل سامسونگ
امتیاز: 5 5

مطلب با عنوان ورود تلویزیون های پیشرفته 2018 سامسونگ به اغلب کشورهای دنیا از وب سایت آل سامسونگ allsamsung با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

ورود تلویزیون های پیشرفته 2018 سامسونگ به اغلب کشورهای دنیا

سامسونگ، تلویزیون های قدرتمند و بی نظیر QLED 2018 خود را وارد کشورهای متعدد کرد تا به این طریق، امکان برقراری اتصال میان تلویزیون و لوازم خانگی را برای همه […]

نوشته ورود تلویزیون های پیشرفته 2018 سامسونگ به اغلب کشورهای دنیا اولین بار در اخبار و مقالات نمایندگی رسمی سامسونگ پدیدار شد.

ورود تلویزیون های پیشرفته 2018 سامسونگ به اغلب کشورهای دنیا نویسنده: ادمین نمایندگی رسمی سامسونگ تاریخ: 10ام مهر 1397 دسته: اخبار سامسونگ, اخبار لوازم خانگی سامسونگسامسونگ، تلویزیون های قدرتمند و بی نظیر QLED 2018 خود را وارد کشورهای متعدد کرد تا به این طریق، امکان برقراری اتصال میان تلویزیون و لوازم خانگی را برای همه مشتریان و کاربرانش در سراسر دنیا فراهم کند.سامسونگ، این سبک زندگی مدرن را وارد کشورهای آفریقایی نیز کرده است و معتقد است که سبک زندگی مدرن باید در اختیار تمام کاربران و مشتریان محصولات سامسونگ در سراسر دنیا قرار گیرد.مقامات سامسونگ می گویند از اینکه مشتریانمان می توانند از این تکنولوژی ها لذت ببرند خرسندیم و به این طریق می توانند از سطوح بالای تعامل پذیری برخوردار شوند. کیفیت بی نظیر نمایش تصویر در تلویزیون های QLED 2018 سامسونگ، تجربه دیداری کاملا جدید و متفاوتی را برای کاربران فراهم کرده است.پنل تلویزیون های QLED 2018 سامسونگ از قابلیت کنترل هوشمند برخوردار است و به صورت خودکار تنظیم می شود تا عمیق ترین رنگ های مشکی و واضح ترین رنگ های روشن را نمایش دهد.این امر باعث می شود تا کنتراست تصویر نیز به سطح قابل قبولی برسد. تجهیز تلویزیون های QLED 2018 سامسونگ به حالت Ambient Mode، امکان صرفه جویی در مصرف انرژی را فراهم کرده است و حتی امکان نمایش اطلاعاتی مانند وضعیت آب و هوا و اخبار وجود دارد. از طرفی استفاده از قابلیت Invisible Connection نیز باعث شده تا سیم های طویل در پشت تلویزیون مشاهده نشوند.همچنین اپلیکیشن Smart Things تلویزیون QLED سامسونگ، این امکان را برای کاربران فراهم کرده تا از طریق برقراری اتصال میان تلویزیون و سایر دستگاهها، کنترل بیشتری بر روی لوازم خانگی داشته باشند. تلویزیون های 2018 سامسونگ، 9 سری از تلویزیون های QLED، پرمیوم UHD و UHD را با قیمت های مختلف در بر میگیرند.

مطلب با عنوان ورود تلویزیون های پیشرفته 2018 سامسونگ به اغلب کشورهای دنیا از وب سایت آل سامسونگ allsamsung با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

مطلب با عنوان ورود تلویزیون های پیشرفته 2018 سامسونگ به اغلب کشورهای دنیا از وب سایت آل سامسونگ با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است. جهت مشاهده جزئیات بیشتر به آل سامسونگ allsamsung مراجعه نمائید.

اخبار گوناگون