روی خط خبر

موضوع: لوازم خانگی منبع: آل سامسونگ
امتیاز: 5 5

مطلب با عنوان استقبال بی نظیر کشورهای اروپایی از یخچال فریزرهای سامسونگ با ویژگی های متفاوت از وب سایت آل سامسونگ allsamsung با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

استقبال بی نظیر کشورهای اروپایی از یخچال فریزرهای سامسونگ با ویژگی های متفاوت

تازه ترین گزارشات و خبرهای منتشر شده در روزهای اخیر نشان میدهند که طبق آمار به دست آمده، یخچال فریزرهای سامسونگ، نظرات و بازخوردهای مثبتی را در تست های صورت […]

نوشته استقبال بی نظیر کشورهای اروپایی از یخچال فریزرهای سامسونگ اولین بار در اخبار و مقالات نمایندگی رسمی سامسونگ پدیدار شد.

استقبال بی نظیر کشورهای اروپایی از یخچال فریزرهای سامسونگ نویسنده: ادمین نمایندگی رسمی سامسونگ تاریخ: 8ام مهر 1397 دسته: اخبار سامسونگ, اخبار لوازم خانگی سامسونگتازه ترین گزارشات و خبرهای منتشر شده در روزهای اخیر نشان میدهند که طبق آمار به دست آمده،یخچال فریزرهای سامسونگ، نظرات و بازخوردهای مثبتی را در تست های صورت گرفته به دست آورده اند.برای مثال در تازه ترین تحقیق صورت گرفته در آلمان مشخص شد که یخچال فریزر فمیلی هاب سامسونگ، بهترین عملکرد را از میان 14 یخچال فریزر ساید بای ساید پیشرفته بر جای گذاشته است.یخچال فریزر سامسونگ از نظر عملکرد و کارایی در مصرف انرژی، بهترین جایگاه را در بین یخچال فریزرهای موجود به دست آورده است.معتبرترین مراکز ارزیابی لوازم خانگی در آلمان معتقدند که تکنولوژی های ارائه شده توسط سامسونگ در حوزه لوازم خانگی و در اروپا از جایگاه ویژه ای برخوردارند و حرف اول را در دنیا میزنند.استفاده از هوش مصنوعی و اینترت اشیا به همراه تکنولوژی های دیگری نظیر دستیار صوتی هوشمند بیکسبی، سامسونگ را به برند شماره یک بازار محصولات لوازم خانگی تبدیل کرده اند.

مطلب با عنوان استقبال بی نظیر کشورهای اروپایی از یخچال فریزرهای سامسونگ با ویژگی های متفاوت از وب سایت آل سامسونگ allsamsung با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

مطلب با عنوان استقبال بی نظیر کشورهای اروپایی از یخچال فریزرهای سامسونگ با ویژگی های متفاوت از وب سایت آل سامسونگ با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است. جهت مشاهده جزئیات بیشتر به آل سامسونگ allsamsung مراجعه نمائید.

اخبار گوناگون