روی خط خبر

موضوع: لوازم خانگی منبع: آل سامسونگ
امتیاز: 5 5

مطلب با عنوان یخچال فریز سامسونگ، چگونه در زمان شما صرفه جویی می کند و دارای چه ویژگی هایی است از وب سایت آل سامسونگ allsamsung با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

یخچال فریز سامسونگ، چگونه در زمان شما صرفه جویی می کند و دارای چه ویژگی هایی است

سامسونگ همواره در طراحی تمام محصولات خود و به ویژه لوازم خانگی به نیازها و علایق کاربران و مشتریان محصولاتش اهمیت داده و آنها را در اولویت قرار داده است. […]

نوشته یخچال فریز سامسونگ، چگونه در زمان شما صرفه جویی می کند؟ اولین بار در اخبار و مقالات نمایندگی رسمی سامسونگ پدیدار شد.

یخچال فریز سامسونگ، چگونه در زمان شما صرفه جویی می کند؟ نویسنده: ادمین نمایندگی رسمی سامسونگ تاریخ: 25ام شهریور 1397 دسته: اخبار سامسونگ, اخبار لوازم خانگی سامسونگسامسونگ همواره در طراحی تمام محصولات خود و به ویژه لوازم خانگی به نیازها و علایق کاربران و مشتریان محصولاتش اهمیت داده و آنها را در اولویت قرار داده است. یخچال فریزر فمیلی هاب سامسونگ تنها به عنوان ابزاری برای خنک نگه داشتن مواد غذایی محسوب نمی شود بلکه می تواند به عنوان ابزاری برای سرگرمی، برقراری ارتباط و حتی کمک به شما در حوزه های مختلف عمل کند. صفحه لمسی 21.5 اینچی به همراه اسپیکر Harman Kardon AKG و بیکسبی نیز نقش مهمی را در این بین ایفا می کنند.اما یخچال فریز سامسونگ چگونه می تواند به صرفه جویی در زمان شما کمک کند؟1: از بیکسبی بخواهید برنامه هر صبح شما را به صورت مختصر برایتان بخواندبیکسبی می تواند پیش بینی وضعیت آب و هوا و یا تقویم خانوادگیتان را برایتان بخواند و به شما بگوید که چه غذاهایی در یخچال باقی مانده است. شما با استفاده از فرمان های صوتی به بیکسبی، نیازی به باز کردن اپلیکیشن ها و نویگیشن در آنها ندارید.2: قابلیت پخش برنامه های رادیوییشما می تواید از طریق اپلیکیشن TuneIn ، کانال رادیویی مورد نظرتان را پیدا کنید و از کیفیت فوق العاده اسپیکرهای AKG لذت ببرید. شما حتی می توانید برای انجام تمرینات ورزشی مورد علاقه خود نیز از یخچال فریز سامسونگ کمک بگیرید.3: سرگرمی های متنوع برای کودکانمعمولا والدین به سختی می توانند مانع از شیطنت کودکان خردسال خود شوند. اما یخچال فریزر جدید سامسونگ به آنها کمک می کند تا بچه ها را در نزدیکی خود نگه دارند.به این منظور کافیست برنامه سرگرمی مورد نظر خود را از مرورگر وب فمیلی هاب انتخاب کرده و در حالیکه بچه ها مشغول تماشای آن هستند شما نیز به برنامه آشپزی تان برسید.4: یادآوری لیست خرید به شما حتی در بیرون از منزلاگر فراموش کرده اید که که یکی از اقلام اساسی را به فهرست خریدتان اضافه کنید اصلا نگران نباشید فقط کافیست آن را به لیست خرید موجود بر روی صفحه نمایش یخچال بنویسید تا به فهرست خرید موجود بر روی گوشی فردی که در بیرون از منزل مشغول خرید است اضافه شود.5: از اکوسیستم SmartThings سامسونگ استفاده کنید تا کارایی عملکرد آن افزایش یابداپلیکیشن SmartThings سامسونگ، امکان ارزیابی فعالیت هایتان را حتی زمانی که در آشپزخانه مشغول کار هستید فراهم می کند.شما می توانید با استفاده از دوربینArlo، خوابیدن فرزندتان را از روی یخچال فریزر سامسونگ چک کنید. همچنین امکان اتصال با سایر لوازم خانگی مانند جاروبرقی، ماشین ظرفشویی و حتی کولرگازی را نیز فراهم می کند.شما می توانید با کمک Ring Doorbell، ببینید که چه کسی در پشت در ایستاده و در حالیکه مشغول آماده کردن غذا هستید با او صحبت کنید.اپلیکیشن فمیلی هاب با اندروید 4.4 . Ios 9.1 و نسخه های بعد از آن سازگار است.

مطلب با عنوان یخچال فریز سامسونگ، چگونه در زمان شما صرفه جویی می کند و دارای چه ویژگی هایی است از وب سایت آل سامسونگ allsamsung با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

مطلب با عنوان یخچال فریز سامسونگ، چگونه در زمان شما صرفه جویی می کند و دارای چه ویژگی هایی است از وب سایت آل سامسونگ با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است. جهت مشاهده جزئیات بیشتر به آل سامسونگ allsamsung مراجعه نمائید.

اخبار گوناگون