روی خط خبر

موضوع: لوازم خانگی منبع: آل سامسونگ
امتیاز: 5 5

مطلب با عنوان ورود به عصر جدید نمایشگرها با تکنولوژی جدید سامسونگ با قابلیت های جدید و متفاوت از وب سایت آل سامسونگ allsamsung با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

ورود به عصر جدید نمایشگرها با تکنولوژی جدید سامسونگ با قابلیت های جدید و متفاوت

وقتی واژه نمایشگر LCD را میشنوید معمولا دیجیتال ساینیج های بزرگ و اسکوربوردهای نصب شده در استادیوم های بیسبال را در ذهن تصور می کنید. معمولا نمایشگرهای LCD به عنوان […]

نوشته ورود به عصر جدید نمایشگرها با تکنولوژی جدید سامسونگ اولین بار در اخبار و مقالات نمایندگی رسمی سامسونگ پدیدار شد.

ورود به عصر جدید نمایشگرها با تکنولوژی جدید سامسونگ نویسنده: ادمین نمایندگی رسمی سامسونگ تاریخ: 18ام شهریور 1397 دسته: اخبار سامسونگ, اخبار لوازم خانگی سامسونگوقتی واژه نمایشگر LCD را میشنوید معمولا دیجیتال ساینیج های بزرگ و اسکوربوردهای نصب شده در استادیوم های بیسبال را در ذهن تصور می کنید.معمولا نمایشگرهای LCD به عنوان محبوب ترین و پرکاربردترین ابزار برای نمایش تبلیغات مورد استفاده قرار میگیرند. در حالیکه کاربرد خانگی این دسته از نمایشگرها در مقایسه با کاربردهای تبلیغاتی آنها کمتر است، سامسونگ با طراحی LED جدید برای منازل، این کارکرد را دچار تغییراتی کرده است. این دسته از LED ها شامل نمایشگرهای The Wall و سری IF نمایشگرهای MicroLED هستند.ورود نمایشگرهای بزرگ LED به منازلدر نمایشگرهای LED قدیمی، پیسکل ها در فاصله ای نزدیک به هم قرار نداشتند. به هر حال وقتی این دسته از نمایشگرها برای منازل، هتل ها یا اماکن داخلی دیگر به کار برده می شوند با داستان جالبی مواجه می شویم.با توجه به فاصله نزدیک میان نمایشگر و بیننده، باید میزان دقت نمایشگر نیز افزایش یابد و فاصله میان پیکسل ها نیز کم شود به گونه ای که با چشم غیر مسلح نتوان، این فاصله را مشاهده کرد.کیفیت نمایش تصویر و جزئیات در LED خانگی سامسونگ بسیار بالاست. سامسونگ توانسته است با استفاده از تکنولوژی fine pixel pitch، فضاهای موجود میان پیسکل های LED را کاهش دهد.همانطور که از نامش پیداست، فاصله این پیکسل ها از هم حدود 1mm است. از طرفی LED خانگی سامسونگ به گونه ای طراحی شده که طول عمر آن حدود دو تا سه سال بیشتر از یک لامپ پروژکتور معمولی است و گزینه مانیتورینگ از راه دور نیز به سرعت مانع از بروز خطا می شود.سامسونگ در CES 2018 که در ژانویه سال جاری برگزار شد نیز از اولین نمایشگر مادولار 146 اینچی با بالاترین کنتراست و وضوح رنگ رونمایی کرد.از طرفی نمایشگر The Wall سامسونگ با اختصاص عنوان بهترین محصول جدید به خود در CEDIA 2018 و استفاده از تکنولوژی HDR10+، بهترین کنتراست و وضوح تصویر را ایجاد کرده است.یکی دیگر از نمایشگرهای LED خانگی سامسونگ، سری IF است. نمایشگرهای P1.2 سری IF سامسونگ، نمایشگرهایی با رزولوشن FHD(109 اینچ) و UHD(219 اینچ) هستند که با تکنولوژی های پیشرفته خود، وضوح و عملکرد بی نظیر تصویر را برای بیننده به همراه دارند.ازآنجا که نور محیط، هیچ تاثیری بر کیفیت نمایش این دسته از نمایشگرها ندارد می توانید آنها را در محل های مختلف با مقادیر مختلف نور مانند محیط هایی با نور کم، زیاد یا متوسط نصب کنید.

مطلب با عنوان ورود به عصر جدید نمایشگرها با تکنولوژی جدید سامسونگ با قابلیت های جدید و متفاوت از وب سایت آل سامسونگ allsamsung با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

مطلب با عنوان ورود به عصر جدید نمایشگرها با تکنولوژی جدید سامسونگ با قابلیت های جدید و متفاوت از وب سایت آل سامسونگ با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است. جهت مشاهده جزئیات بیشتر به آل سامسونگ allsamsung مراجعه نمائید.

اخبار گوناگون