روی خط خبر

موضوع: لوازم خانگی منبع: آل سامسونگ
امتیاز: 5 5

مطلب با عنوان تکنولوژی QuickDrive سامسونگ، تعریفی جدید برای ماشین لباسشویی با قابلیت های جدید از وب سایت آل سامسونگ allsamsung با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

تکنولوژی QuickDrive سامسونگ، تعریفی جدید برای ماشین لباسشویی با قابلیت های جدید

شستشوی لباس، تا مدتی قبل به عنوان یک فرآیند بسیار وقت گیر تلقی میشد. وقتی که حجم لباس ها زیاد بود باید زمان طولانی را صرف جدا کردن، شستشو و […]

نوشته تکنولوژی QuickDrive سامسونگ، تعریفی جدید برای ماشین لباسشویی اولین بار در اخبار و مقالات نمایندگی رسمی سامسونگ پدیدار شد.

تکنولوژی QuickDrive سامسونگ، تعریفی جدید برای ماشین لباسشویی نویسنده: ادمین نمایندگی رسمی سامسونگ تاریخ: 15ام شهریور 1397 دسته: اخبار سامسونگ, اخبار لوازم خانگی سامسونگشستشوی لباس، تا مدتی قبل به عنوان یک فرآیند بسیار وقت گیر تلقی میشد. وقتی که حجم لباس ها زیاد بود باید زمان طولانی را صرف جدا کردن، شستشو و خشک و تا کردن لباس ها میکردید.با ورود تکنولوژی QuickDrive سامسونگ، این رویه به صورت کامل تغییر کرد. تکنولوژی QuickDrive سامسونگ با کاهش زمان شستشو به مقدار قابل توجهی به شما کمک می کند تا زمان باقی مانده خود در طول روز را صرف فعالیت های دیگر کنید و از زمان خود لذت ببرید.به این ترتیب تکنولوژی جدید و مدرن سامسونگ، معنای دیگری از شستشوی سریع را برای شما ارائه می کند.حتی برترین برندهای بزرگ دنیا در زمینه ماشین های لباسشویی نیز کیفیت و کارایی تکنولوژی QuickDrive را مورد تایید قرار داده اند. برای مثال Intertek به عنوان یکی از معتبرترین شرکت ها در زمینه تست و بررسی تکنولوژی های جدید، با بررسی تکنولوژی QuickDrive، کیفیت و کارایی آن را مورد تایید قرار داده است.تکنولوژی جدید سامسونگ برای ماشین های لباسشویی در عین حال که کیفیت و کارایی شستشو را افزایش داده و زمان شستشو را به نصف کاهش میدهد، هیچ آسیبی به بافت پارچه وارد نمی کند.از طرفی QuicKDrive با تایید عملکرد، کارایی در مصرف انرژی و مراقبت از بافت پارچه به همراه دوام بسیار بالا، مورد تایید حرفه ای ترین سازمان های استاندارد جهانی قرار گرفت. تکنولوژی Q-Drumماشین لباسشویی QuickDrive سامسونگ از Q-Drum استفاده می کند که زمان شستشو را به 50 درصد و مقدار انرژی مصرفی را تا 20 درصد کاهش میدهد بدون اینکه تاثیری منفی را بر عملکرد شستشو بر جای بگذارد.به این ترتیب Q-Drum شامل محفظه و صفحه ای است که به صورت مستقل در حال چرخش هستند و لباس ها به سمت جلو، عقب، بالا و پایین حرکت می کنند.ویژگی هایی مانند Laundry Recip بر اساس اطلاعاتی نظیر رنگ، بافت پارچه و …پیشنهاداتی را به صورت خودکار برای داشتن بهترین چرخه شستشو در اختیارتان قرار میدهد.همچنین Laundry Planner نیز شما را قادر میسازد تا زمان پایان شستشو را مدیریت کنید. به این ترتیب سیستم جدید سامسونگ به شما کمک می کند تا حتی از شستشوی لباس ها نیز لذت ببرید.

مطلب با عنوان تکنولوژی QuickDrive سامسونگ، تعریفی جدید برای ماشین لباسشویی با قابلیت های جدید از وب سایت آل سامسونگ allsamsung با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

مطلب با عنوان تکنولوژی QuickDrive سامسونگ، تعریفی جدید برای ماشین لباسشویی با قابلیت های جدید از وب سایت آل سامسونگ با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است. جهت مشاهده جزئیات بیشتر به آل سامسونگ allsamsung مراجعه نمائید.

اخبار گوناگون