روی خط خبر

موضوع: لوازم خانگی منبع: آل سامسونگ
امتیاز: 5 5

مطلب با عنوان تکنولوژی جدید برای سهولت هر چه بیشتر در استفاده از لوازم خانگی سامسونگ از وب سایت آل سامسونگ allsamsung با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

تکنولوژی جدید برای سهولت هر چه بیشتر در استفاده از لوازم خانگی سامسونگ

سامسونگ در نمایشگاه IFA 2018، مجموعه ای از لوازم خانگی را به نمایش گذاشت که به شیوه های مختلف نشان دادند غول کره ای در زمینه AI و تکنولوژی های […]

نوشته تکنولوژی جدید برای سهولت هر چه بیشتر در استفاده از لوازم خانگی سامسونگ اولین بار در اخبار و مقالات نمایندگی رسمی سامسونگ پدیدار شد.

تکنولوژی جدید برای سهولت هر چه بیشتر در استفاده از لوازم خانگی سامسونگ نویسنده: ادمین نمایندگی رسمی سامسونگ تاریخ: 15ام شهریور 1397 دسته: اخبار سامسونگ, اخبار لوازم خانگی سامسونگسامسونگ در نمایشگاه IFA 2018، مجموعه ای از لوازم خانگی را به نمایش گذاشت که به شیوه های مختلف نشان دادند غول کره ای در زمینه AI و تکنولوژی های IoT، پیشرفت قابل ملاحظه ای داشته و به این شیوه، زندگی کاربران را راحت تر کرده است.لوازم خانگی سامسونگ از تلویزیون های جدید تا کولرگازی و لوازم آشپزخانه و حتی سیستم روشنایی، به گونه ای طراحی شده اند که خلاقیت های هوشمند سامسونگ، راحتی قابل توجهی را برای کاربرانش فراهم کنند. این تکنولوژی ها در سایر محصولات سامسونگ مانند گوشی های همراه و تراشه ها نیز به کار برده شده اند.در حال حاضر بسیاری از محصولات سامسونگ از طریق تکنولوژی Group Control by Automatic technology به هم وصل می شوند. به این ترتیب امکان کنترل مجموعه ای از دستگاههای IoT به صورت همزمان وجود دارد.در واقع Group Control by Automatic technology به گونه ای طراحی شده که امکان کنترل لوازم خانه را حتی زمانی که جایی بیرون از منزل هستید نیز فراهم می کند.این تکنولوژی که برای بیش از 370 دستگاه سازگار با اینترنت اشیا در دسترس قرار دارد در زمان ورورد کاربر به منزل یا خروج او، از طریق سیگنال های GPS و گوشی موبایل، ثبت شده و از AI پیشرفته برای تجزیه و تحلیل الگوهای کاربری دستگاههای متصل به اینترنت مورد استفاده قرار میگیرد.شما می توانید این سیستم را به گونه ای تنطیم کنید که به صورت خودکار، تلویزیون، کولرگازی، جاروبرقی و یا سایر لوازم خانگی را مطابق اولویت های کاربر، روشن کند. بنابراین به محض اینکه از در وارد شدید سیستم به صورت خودکار، دستگاهها را بهینه سازی می کند.امکان کنترل از طریق چند کاربرسیستم جدید سامسونگ به گونه ای طراحی شده که لوازم خانگی سامسونگ را قادر میسازد تا بر اساس الگوهای کاربری هر کدام از اعضای خانواده، تنظیمات خود را تغییر دهند.به این ترتیب برای مثال وقتی فرزند خانواده از مدرسه به خانه بر میگردد تنظیمات کولر، تلویزیون و .. به صورت خودکار مطابق اولویت های او تغییر می کنند. به این ترتیب دمای کولر به صورت خودکار بر روی 25 درجه سانتی گراد و یا تلویزیون نیز به صورت خودکار بر روی کانال برنامه کودک تنظیم می شود و اگر والدین نیز برای مثال جاروبرقی را بر روی تنظیمات خودکار قرار داده باشند به محض ورود آنها به منزل، جاروبرقی روشن می شود. البته ویژگی Group Control به گونه ای طراحی شده که از طریق فرمان های صوتی نیز قابل تنظیم است.اگر دو کاربر در خانه وجود داشته باشند و یکی از آنها از منزل خارج شود، تنظیمات دستگاههای متصل، مطابق اولویت های کاربری که در منزل می ماند تغییر می کنند.ارتقای تکنولوژی IoT و هوش مصنوعی، استفاده از لوازم خانگی سامسونگ را برای کاربران، بیش از پیش ساده کرده است. لوازم خانگی سامسونگ، هر روز از تکنولوژی های جدیدتری برخوردار می شوند که همه این پیشرفت ها به دلیل تمرکز غول کره ای بر نیازها و خواسته های کاربران، طراحی میشوند.

مطلب با عنوان تکنولوژی جدید برای سهولت هر چه بیشتر در استفاده از لوازم خانگی سامسونگ از وب سایت آل سامسونگ allsamsung با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

مطلب با عنوان تکنولوژی جدید برای سهولت هر چه بیشتر در استفاده از لوازم خانگی سامسونگ از وب سایت آل سامسونگ با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است. جهت مشاهده جزئیات بیشتر به آل سامسونگ allsamsung مراجعه نمائید.

اخبار گوناگون