روی خط خبر

موضوع: لوازم خانگی منبع: آل سامسونگ
امتیاز: 5 5

مطلب با عنوان مروری کلی بر ویژگی های تلویزیون Q8FN 4K سامسونگ با قابلیت های بی نظیر از وب سایت آل سامسونگ allsamsung با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

مروری کلی بر ویژگی های تلویزیون Q8FN 4K سامسونگ با قابلیت های بی نظیر

خرید یک تلویزیون با بالاترین کیفیت نمایش تصویر و صدا به همراه قیمت مناسب، یکی از ایده ال ترین گزینه هایی است که بسیاری از مشتریان خرید تلویزیون به دنبال […]

نوشته مروری کلی بر ویژگی های تلویزیون Q8FN 4K سامسونگ اولین بار در اخبار و مقالات نمایندگی رسمی سامسونگ پدیدار شد.

مروری کلی بر ویژگی های تلویزیون Q8FN 4K سامسونگ نویسنده: ادمین نمایندگی رسمی سامسونگ تاریخ: 13ام شهریور 1397 دسته: اخبار سامسونگ, اخبار لوازم خانگی سامسونگخرید یک تلویزیون با بالاترین کیفیت نمایش تصویر و صدا به همراه قیمت مناسب، یکی از ایده ال ترین گزینه هایی است که بسیاری از مشتریان خرید تلویزیون به دنبال آن هستند.یکی از بهترین انتخاب هایی که می توان به این منظور معرفی کرد تلویزیون Q8FN 4K سامسونگ است که حسی رویایی را از تماشای فیلم برای شما ایجاد می کند.تکنولوژی کوانتوم دات به کار رفته در تلویزیون Q8FN 4K سامسونگ، تصاویری با بالاترین کیفیت را برای شما نمایش میدهد و پنل به کار رفته در تلویزیون سامسونگ، به گونه ای طراحی شده که اندازه آن نیز بسیار مناسب است.حتی پایه ای که برای نصب تلویزیون سامسونگ طراحی شده، تنظیمات بسیار ساده ای دارد به گونه ای که دو پایه فلزی از طریق یک گیره به هم وصل می شوند و برای نصب تلویزیون بر روی آنها حتی نیازی به پیش گوشتی هم وجود ندارد.سیستم OneConnect نیز بجای اینکه همه پورت های تلویزیون را در پشت آن رها کند، هر کدام از آنها را در باکس های مجزایی قرار داده است. به این ترتیب شما می توانید با کمک چهار پورت HDMI و چند پورت USB، دستگاههای مورد نظرتان را به تلویزیون سامسونگ وصل کنید.ویژگی های به کار رفته در OneRemote نیز به سایر تلویزیون های پیشرفته سامسونگ شباهت دارند. میکروفن و دکمه ای که برای فرمان های صوتی بر روی ریموت قرار گرفته، امکان استفاده از بیکسبی را نیز فراهم کرده اند.کیفیت صدای نماش داده شده با استفاده از تلویزیون Q8FN 4K سامسونگ به گونه ای طراحی شده که ریزترین صداها را نیز از دست نمیدهید. حتی در هنگام نمایش سنگین ترین بازی ها نیز، هیچ اثری از سوختن تصویر را در تلویزیون Q8FN 4K سامسونگ مشاهده نمی کنید.کنتراست بالای تلویزیون QLED سامسونگ، به شدت توجه همگان را به خود جلب کرده زیرا عمیق ترین رنگ های مشکی و واضح ترین رنگ های روشن را نمایش میدهد.به هر حال با توجه به ویژگی های ذکر شده، تلویزیون Q8FN 4K می تواند یکی از بهترین گزینه های انتخابی شما برای خرید یک تلویزیون باکیفیت با قیمت مناسب باشد.

مطلب با عنوان مروری کلی بر ویژگی های تلویزیون Q8FN 4K سامسونگ با قابلیت های بی نظیر از وب سایت آل سامسونگ allsamsung با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

مطلب با عنوان مروری کلی بر ویژگی های تلویزیون Q8FN 4K سامسونگ با قابلیت های بی نظیر از وب سایت آل سامسونگ با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است. جهت مشاهده جزئیات بیشتر به آل سامسونگ allsamsung مراجعه نمائید.

اخبار گوناگون