روی خط خبر

موضوع: لوازم خانگی منبع: آل سامسونگ
امتیاز: 5 5

مطلب با عنوان سامسونگ در نمایشگاه بزرگ IFA 2018 با ویژگی های فوق العاده و متفاوت از وب سایت آل سامسونگ allsamsung با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

سامسونگ در نمایشگاه بزرگ IFA 2018 با ویژگی های فوق العاده و متفاوت

سامسونگ در حال حاضر در ابعاد مختلف تکنولوژی، حرف اول را در دنیا میزند. غول کره ای، پیشگام حوزه تحقیق و توسعه، تکنولوژی 5G و AI است تا خلاقیت خود […]

نوشته سامسونگ در نمایشگاه بزرگ IFA 2018 اولین بار در اخبار و مقالات نمایندگی رسمی سامسونگ پدیدار شد.

سامسونگ در نمایشگاه بزرگ IFA 2018 نویسنده: ادمین نمایندگی رسمی سامسونگ تاریخ: 11ام شهریور 1397 دسته: اخبار سامسونگ, اخبار لوازم خانگی سامسونگسامسونگ در حال حاضر در ابعاد مختلف تکنولوژی، حرف اول را در دنیا میزند. غول کره ای، پیشگام حوزه تحقیق و توسعه، تکنولوژی 5G و AI است تا خلاقیت خود را به رخ سایر برندهای بزرگ دنیا کشانده و مشتریانش را قادر سازد تجربه ای مطلوب و دلخواه داشته باشند.سامسونگ در IFA 2018 نیز نمونه ای از جدیدترین ابتکارات خود در حوزه تکنولوژی و لوازم خانگی را به تصویر کشید. به این ترتیب کاربران و مشتریان محصولات سامسونگ می توانند محتوای زنده 8K را با تلویزیون جدید QLED 8K تجربه کنند و گلکسی نوت 9 که به تازگی رونمایی شده را بررسی کنند و یا از قابلیت های هوشمند لوازم خانگی سامسونگ مانند QuickDrive استفاده کنند که تکنولوژی های AI و IoT را با هم تلفیق کرده است تا زندگی را برای کاربران راحت تر کند.محصولات اصلی سامسونگ در IFA 2018 عبارتند از:تلویزیون QLED 8Kتکنولوژی QuickDriveگوشی گلکسی نوت9سامسونگ در نمایشگاه بزرگ IFA 2018 برلین از جدیدترین تلویزیون QLED 8K رونمایی کرد. تلویزیون QLED جدید سامسونگ با رزولوشن فوق العاده بالا و تکنولوژی های برتر نمایش باکیفیت ترین تصاویر، توانسته بهترین و جدیدترین تجربه دیداری را برای کاربرانش فراهم کند.تلویزیونQ900R QLED 8K سامسونگ با رزولوشن واقعی 8K می تواند روشنایی تا 4000nit را تولید کند که استاندارد استدیوهای نمایش فیلم است. از طرفی Q HDR 8K با برخورداری از HDR10+ توانسته نمایش واقعی رنگ ها را به تصویر بکشد.تکنولوژی QuickDrive نیز تحولی بزرگ را در فضای خانه ایجاد کرده و می تواند بدون تاثیر بر عملکرد، زمان شستشوی لباس ها را به نصف کاهش دهد.همچنین سیستم شستشوی Q rator نیز می تواند به عنوان یک دستیار شخصی هوشند رفتار کند. سیستم Laundry Planner می تواند زمان تلف شده در چرخه شستشو را به حداقل مقدار ممکن کاهش دهد و این امکان را برای کاربران فراهم می کند تا زمان شستشو را بر اساس برنامه خود آغاز و متوقف کنند.سامسونگ در IFA 2018، جدیدترین گوشی همراه خود یعنی گلکسی نوت 9 را نیز به نمایش گذاشته است. دو گزینه حافظه داخلی 128GB و 512GB به کار رفته در نوت 9 که می توان آنها را با کمک کارت microSD به 1TB ارتقا داد، یکی دیگر از شگفتی های ارائه شده در نمایشگاه IFA 2018 هستند.گوشی جدید سری نوت، طرفداران زیادی در سراسر دنیا دارد و با قابلیت های بی نظیر خود، توجه کاربران اندرویدی و غیر اندرویدی را به خود جلب کرده است.گلکسی واچ نیز با سیستم هوشمند خود، یکی دیگر از خلاقیت های سامسونگ برای نمایشگاه IFA 2018 است. عمر باتری ساعت سامسونگ تا بیش از 80 ساعت ارتقا پیدا کرده است و نیاز به شارژ روزمره را برطرف کرده است.ساعت هوشمند سامسونگ از قابلیت اتصال به LTE نیز برخوردار است که گزینه ای کاربردی برای ساعت های هوشمند سامسونگ است.

مطلب با عنوان سامسونگ در نمایشگاه بزرگ IFA 2018 با ویژگی های فوق العاده و متفاوت از وب سایت آل سامسونگ allsamsung با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

مطلب با عنوان سامسونگ در نمایشگاه بزرگ IFA 2018 با ویژگی های فوق العاده و متفاوت از وب سایت آل سامسونگ با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است. جهت مشاهده جزئیات بیشتر به آل سامسونگ allsamsung مراجعه نمائید.

اخبار گوناگون