روی خط خبر

موضوع: برندها منبع: آل سامسونگ
امتیاز: 5 5

مطلب با عنوان رونمایی از اولین مانیتور حرفه ای فوق عریض منحنی QLED جهان توسط سامسونگ از وب سایت آل سامسونگ allsamsung با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

رونمایی از اولین مانیتور حرفه ای فوق عریض منحنی QLED جهان توسط سامسونگ

سامسونگ اولین نمایشگر منحنی QLED جهان با قابلیت پشتیبانی از Thunderbolt 3 را معرفی کرد. این در حالیست که زمان بسیار کوتاهی تا آغاز نمایشگاه بزرگ IFA 2018 باقی مانده […]

نوشته رونمایی از اولین مانیتور حرفه ای منحنی QLED جهان توسط سامسونگ اولین بار در اخبار و مقالات نمایندگی رسمی سامسونگ پدیدار شد.

رونمایی از اولین مانیتور حرفه ای منحنی QLED جهان توسط سامسونگ نویسنده: ادمین نمایندگی رسمی سامسونگ تاریخ: 6ام شهریور 1397 دسته: اخبار سامسونگ, اخبار محصولات دیجیتال سامسونگسامسونگ اولین نمایشگر منحنی QLED جهان با قابلیت پشتیبانی از Thunderbolt 3 را معرفی کرد. این در حالیست که زمان بسیار کوتاهی تا آغاز نمایشگاه بزرگ IFA 2018 باقی مانده است.مانیتور منحنی 34 اینچی CJ79 که اولین مانیتور منحنی با قابلیت اتصال به Thunderbolt 3 است و با قابلیت برقراری اتصال قوی به عنوان یک دستگاه بسیار جذاب برای مخاطبانش تلقی می شود.نمایشگر منحنی CJ79 که از قابلیت سازگاری با مک و پی سی برخوردار است دارای دو پورت Thunderbolt 3 است که قادر است داده ها را با سرعت بیش از 40 گیگابیت بر ثانیه انتقال دهد که سرعتی هشت برابر USB 3.0 است و در عین حال به صورت همزمان میتواند از طریق یک کابل، دستگاهها را تا بیش از 85 وات شارژ کند.مقامات سامسونگ در این باره می گویند: سامسونگ، تجربه دیداری جدید و متحول کننده ای را برای بینندگان و کاربرانش فراهم کرده است. در واقع CJ79 به عنوان جدیدترین خلاقیت در زمینه ورود مانیتورهای منحنی به سطوح بالاتر تلقی می شود و افزودن قابلیت اتصال به Thunderbolt 3 نیز کاربران را به ویژگی های بی نظیر دیگر هدایت می کند.اکوسیستم Thunderbolt 3 همچنان در حال توسعه است و عملکرد خارق العاده ای دارد.ارائه همزمان کاکردهای مختلفمانیتور CJ79 سامسونگ در عین حال که تصویری واضح و با کیفیت را ارائه می کند تجربه کار با دو مانیتور را بر روی یک صفحه نمایش برای کاربر فراهم می کند. این نمایشگر فوق وسیع 3440×1440 با نسبت ابعاد 21:9، فضای کاری مورد نیاز برای کاربران در محیط کار را فراهم می کند تا بتوانند چندین وظیفه را به صورت همزمان و به آسانی بر روی یک صفحه نمایش انجام دهند.به این ترتیب حرفه ای ها نیز می توانند با استفاده از ویژگی PBP، دو منبع را به صورت همزمان نمایش دهند و و ویژگی PIP نیز این امکان را برای کاربران فراهم می کند تا اندازه منبع دوم را به گونه ای تنظیم کنند که 25 درصد صفحه نمایش را در بر گیرد. نمایشگر منحنی فوق عریض 1500R به گونه ای طراحی شده است که حالت طبیعی منحنی چشم را دنبال می کند.از طرفی قابلیت اتصال به Thunderbolt 3، ویژگی جدیدی برای شارژ پی سی یا مک است و این امکان را برای کاربران فراهم می کند تا دستگاههای USB یا Thunderbolt 3 را به صورت مستقیم به مانیتور وصل کنند.کیفیت و سرعت فوق العاده تصویرمانیتور CJ79 از تکنولوژی کوانتوم دات به همراه 125 درصد از طیف رنگی sRGB استفاده کرده است. تکنولوژی پنل VA منحنی می تواند نسبت کنتراست 3000:1 را تولید کند.مانیتور جدید CJ89 با ابعاد 43 اینچیمانیتو CJ89 نیز به عنوان یک مانیتور فوق عریض منحنی با رزولوشن 3840×1200 و نسبت ابعاد 32:10 معرفی شده که یک فضای کاری بی نظیر را برای شما ایجاد می کند.در این طرح از سوئیچ داخلی KVM به همراه پورت های USB نوع C و اسپیکرهایی بزرگتر استفاده شده است. این دو مانتیور فوق العاده شگفت انگیز در حال حاضر در اروپا موجود هستند و بزودی به سراسر جهان صادر می شوند.

مطلب با عنوان رونمایی از اولین مانیتور حرفه ای فوق عریض منحنی QLED جهان توسط سامسونگ از وب سایت آل سامسونگ allsamsung با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

مطلب با عنوان رونمایی از اولین مانیتور حرفه ای فوق عریض منحنی QLED جهان توسط سامسونگ از وب سایت آل سامسونگ با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است. جهت مشاهده جزئیات بیشتر به آل سامسونگ allsamsung مراجعه نمائید.

اخبار گوناگون