روی خط خبر

  • برندها
  • آل سامسونگ
  • معرفی نسل جدید مانیتورهای بازی توسط سامسونگ با قابلیت های جدید و کاملا متفاوت

موضوع: برندها منبع: آل سامسونگ
امتیاز: 5 5

مطلب با عنوان معرفی نسل جدید مانیتورهای بازی توسط سامسونگ با قابلیت های جدید و کاملا متفاوت از وب سایت آل سامسونگ allsamsung با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

معرفی نسل جدید مانیتورهای بازی توسط سامسونگ با قابلیت های جدید و کاملا متفاوت

سامسونگ اخیرا در Gaescom 2018 به معرفی دو مانیتور جدید بازی پرداخت. غول کره ای اعلام کرد که این دو مانیتور را با قیمتی مناسب در دسترس کاربران و علاقه […]

نوشته معرفی نسل جدید مانیتورهای بازی توسط سامسونگ اولین بار در اخبار و مقالات نمایندگی رسمی سامسونگ پدیدار شد.

معرفی نسل جدید مانیتورهای بازی توسط سامسونگ نویسنده: ادمین نمایندگی رسمی سامسونگ تاریخ: 30ام مرداد 1397 دسته: اخبار سامسونگ, اخبار محصولات دیجیتال سامسونگسامسونگاخیرا در Gaescom 2018 به معرفی دو مانیتور جدید بازی پرداخت. غول کره ای اعلام کرد که این دو مانیتور را با قیمتی مناسب در دسترس کاربران و علاقه مندان به مانیتورهای بازی سامسونگ قرار میدهد.سری جدید مانیتورهای CJG5 در دو مدل 27 و 32 اینچی تولید می شوند و هر دوی آنها از پنل های 2560×1440 VA با رفرش ریت 144Hz استفاده می کنند.مانیتورهای جدید سامسونگ به دو پورت HDMI و ورودی DisplayPort مجهزند.قیت این مانیتورها بسته به ابعاد آنها با هم متفاوت است. از طرفی پنل منحنی مانیتورهای جدید سامسونگ به عنوان یک ویژگی جذاب این مانیتورهای بازی برای گیمرها و طرفداران بازی های کامپیوتری تلقی می شود.قیمت تعیین شده برای مانیتورهای جدید سامسونگ فوق العاده مناسب است و رفرش ریت بالا به عنوان یکی از مزایای اصلی این محصولات سامسونگ تلقی می شود.

مطلب با عنوان معرفی نسل جدید مانیتورهای بازی توسط سامسونگ با قابلیت های جدید و کاملا متفاوت از وب سایت آل سامسونگ allsamsung با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

مطلب با عنوان معرفی نسل جدید مانیتورهای بازی توسط سامسونگ با قابلیت های جدید و کاملا متفاوت از وب سایت آل سامسونگ با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است. جهت مشاهده جزئیات بیشتر به آل سامسونگ allsamsung مراجعه نمائید.

اخبار گوناگون