روی خط خبر

موضوع: لوازم خانگی منبع: آل سامسونگ
امتیاز: 5 5

مطلب با عنوان تلویزیون قدرتمند کیو ال ای دی با رنگ هایی زنده و استثنایی از وب سایت آل سامسونگ allsamsung با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

تلویزیون قدرتمند کیو ال ای دی با رنگ هایی زنده و استثنایی

سامسونگ آخرین کمپانی بزرگی است که همچنان از فناوری ال سی دی برای تلویزیون های پیشرفته خود استفاده می کند. سایر برند ها نظیر سونی، پاناسونیک سال گذشته تلویزیون های […]

نوشته سامسونگ Q9F: تلویزیون قدرتمند کیو ال ای دی با رنگ هایی زنده و استثنایی اولین بار در اخبار و مقالات نمایندگی رسمی سامسونگ پدیدار شد.

سامسونگ Q9F: تلویزیون قدرتمند کیو ال ای دی با رنگ هایی زنده و استثنایی نویسنده: ادمین نمایندگی رسمی سامسونگ تاریخ: 15ام مرداد 1397 دسته: اخبار سامسونگ, اخبار لوازم خانگی سامسونگسامسونگآخرین کمپانی بزرگی است که همچنان از فناوری ال سی دی برای تلویزیون های پیشرفته خود استفاده می کند.سایر برند ها نظیر سونی، پاناسونیک سال گذشته تلویزیون های خود را به نمایشگرهای OLED ارتقا دادند. این نمایشگرها که از ال جی رقیب سامسونگ تامین می شوند، سیاه های عمیقی را ارائه می دهند که بی نظیر است. هر پیکسل نمایشگر OLED یک منبع نور است که می تواند بدون تاثیر گذاری بر پیکسل کناری خود تغییر کند.در عین حال، تلویزیون های ال سی دی از چندین ال ای دی برای روشن کردن نمایشگر استفاده می کنند. همانطور که هر یک از ال ای دی ها برای نورپردازی بخشی از نمایشگر مسئول هستند، می توانند موجب شوند فضاهای تاریک روشن تر به نظر برسند و راه حل مناسبی برای آن وجود ندارد تا زمانی که هر پیکسل نور خود را تولید کند که سامسونگ در تلاش است تا به وسیله فناوری میکرو ال ای دی به این هدف دست یابد.در سال جاری، سامسونگ نور های پس زمینه را مستقیما به صورت شبکه ای در پشت نمایشگر کوانتوم دات تلویزیون پرچمدار خود مدل Q9F قرار داده است که با عنوان نورپردازی موضعی یا FALD شناخته می شود.این روش اگرچه جدید نیست، اما در مقایسه با نسل پیشین که همچنین با عنوان Q9F شناخته می شد و از نور پس زمینه در لبه نمایشگر برخوردار بود، امکان کنترل بهتری بر نور پس زمینه دارد.نور های پس زمینه به طرز چشمگیری روشن هستند. به گفته سامسونگ، اوج روشنایی Q9F در مقایسه با 1000 نیت تلویزیون های OLED به 2000 نیت می رسد. به این ترتیب، شفافیت و وضوح تصویر حتی در محیط های نورانی تضمین خواهد شد که با همراه شدن جلوه ضد انعکاس جدید بازگشت نور کاهش می یابد و تلویزیون Q9F با رنگ های استثنایی تصویری فوق العاده را به نمایش می گذارد.تلویزیون Q9F همچنین از فرمت جدید +HDR10 سامسونگ پشتیبانی می کند که مشابه دالبی ویژن می باشد و از ابر داده های دینامیکی که تصاویری شفاف و واضح را تولید می کنند پشتیبانی می کند. با این وجود، مدت زمان زیادی برای فیلم سازان طول خواهد کشید تا محتوای +HDR10 را راه اندازی کنند.قرار دادن نور های پس زمینه در بدنه پشتی همچنین حجم تلویزیون را افزایش می دهد و سامسونگ احتمالا کاملا آگاه است که امکان ندارد بتوان این تلویزیون را به ظرافت نمایشگر های OLED تولید کرد، به این ترتیب، دو طرف تلویزیون Q9F را مسطح کرده است.این طراحی موجب شده تا تلویزیون شباهت زیادی به یک قاب بر روی دیوار داشته باشد که با حالت جدید Ambient نیز بسیار سازگاری دارد.در عوض یک نمایشگر خالی، تلویزیون Q9F می تواند تصاویر منتخبی را به همراه سایر اطلاعات نظیر زمان نمایش دهد. می توانید یک تصویر از دیوار پشت تلویزیون تهیه کنید تا تلویزیون Q9F همانند یک آفتاب پرست، صفحه پس زمینه را با محیط یکی کند.

مطلب با عنوان تلویزیون قدرتمند کیو ال ای دی با رنگ هایی زنده و استثنایی از وب سایت آل سامسونگ allsamsung با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

مطلب با عنوان تلویزیون قدرتمند کیو ال ای دی با رنگ هایی زنده و استثنایی از وب سایت آل سامسونگ با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است. جهت مشاهده جزئیات بیشتر به آل سامسونگ allsamsung مراجعه نمائید.

اخبار گوناگون