روی خط خبر

موضوع: لوازم خانگی منبع: آل سامسونگ
امتیاز: 5 5

مطلب با عنوان گلکسی تب A 10.5، تبلت جدید سامسونگ برای خانواده با قابلیت های متفاوت از وب سایت آل سامسونگ allsamsung با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

گلکسی تب A 10.5، تبلت جدید سامسونگ برای خانواده با قابلیت های متفاوت

سامسونگ علاوه بر گلکسی تب اس 4 از گلکسی تب A 10.5 نیز رونمایی کرده که یک تبلت فوق العاده مناسب برای شما و خانواده است. گلکسی تب ای 10.5 […]

نوشته گلکسی تب A 10.5، تبلت جدید سامسونگ برای خانواده اولین بار در اخبار و مقالات نمایندگی رسمی سامسونگ پدیدار شد.

گلکسی تب A 10.5، تبلت جدید سامسونگ برای خانواده نویسنده: ادمین نمایندگی رسمی سامسونگ تاریخ: 11ام مرداد 1397 دسته: اخبار سامسونگ, اخبار لوازم خانگی سامسونگ, اخبار گوشی و تبلت سامسونگسامسونگ علاوه برگلکسی تب اس 4از گلکسی تب A 10.5 نیز رونمایی کرده که یک تبلت فوق العاده مناسب برای شما و خانواده است. گلکسی تب ای 10.5 از گزینه های سرگرم کننده متعددی برای خانواده شما برخوردار است و ویژگی های صوتی و تصویری فوق العاده ای دارد.فرقی نمی کند که از گلکسی تب ای برای سرگرم کردن بچه ها استفاده می کنید یا بزرگترها زیرا در هر صورت می تواند ساعت ها بدون احساس خستگی، لحظات لذت بخشی را برایتان به همراه داشته باشد.ویژگی های دیگر نظیر SmartThings نیز حاکی از قابلیت اتصال آسان تبلت سامسونگ میباشند.مقامات سامسونگ نیز معتقدند که گلکسی تب ای 10.5 از قابلیت هایی برخوردار شده که زندگی را برای شما آسان تر می کنند. طرح کاملا جدید تبلت سامسونگ به همراه قابلیت کنترل بیشتر والدین بر روی آن، سبب شده تا گلکسی تب ای 10.5 به بهترین گزینه انتخابی حتی برای خانواده ها تبدیل شود.همچنین والدین می توانند با استفاده از گزینه Kids Mode، کنترل بیشتری بر روی محتوا و زمان استفاده از تبلت توسط بچه ها داشته باشند.از ویژگی های دیگر این حالت می توان به Kids Browser، Galaxy Apps برای بچه ها و 8 اپلیکیشن رایگان برای بچه ها اشاره کنیم. والدین می توانند با استفاده از گزینه Multi User Mode، چند اکانت را بر روی یک دستگاه ایجاد کنند.در واقع Smart Things به کاربران تبلت جدید سامسونگ کمک می کند تا دستگاههای موجود در محیط را با استفاده از تبلت سامسونگ کنترل کنند.

مطلب با عنوان گلکسی تب A 10.5، تبلت جدید سامسونگ برای خانواده با قابلیت های متفاوت از وب سایت آل سامسونگ allsamsung با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

مطلب با عنوان گلکسی تب A 10.5، تبلت جدید سامسونگ برای خانواده با قابلیت های متفاوت از وب سایت آل سامسونگ با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است. جهت مشاهده جزئیات بیشتر به آل سامسونگ allsamsung مراجعه نمائید.

اخبار گوناگون