روی خط خبر

موضوع: کامپیوتر،لپ تاپ و تبلت منبع: آل سامسونگ
امتیاز: 5 5

مطلب با عنوان امنیت بالای گلکسی اس 10 با تکنولوژی جدید سامسونگ و قابلیت های متفاوت آن از وب سایت آل سامسونگ allsamsung با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

امنیت بالای گلکسی اس 10 با تکنولوژی جدید سامسونگ و قابلیت های متفاوت آن

سامسونگ قصد دارد در گلکسی اس 10 از خلاقیت هایی استفاده کند که حتی تصور آنها نیز دشوار است. یکی از این خلاقیت ها، سیستم امنیت بیومتریک است. پتنتی که […]

نوشته امنیت بالای گلکسی اس 10 با تکنولوژی جدید سامسونگ اولین بار در اخبار و مقالات نمایندگی رسمی سامسونگ پدیدار شد.

امنیت بالای گلکسی اس 10 با تکنولوژی جدید سامسونگ نویسنده: ادمین نمایندگی رسمی سامسونگ تاریخ: 10ام مرداد 1397 دسته: اخبار سامسونگ, اخبار گوشی و تبلت سامسونگسامسونگ قصد دارد در گلکسی اس 10از خلاقیت هایی استفاده کند که حتی تصور آنها نیز دشوار است. یکی از این خلاقیت ها، سیستم امنیت بیومتریک است.پتنتی که اخیرا توسط سامسونگ منتشر شده نشان میدهد که غول کره ای از تکنولوژی جدیدی برای خواندن اثر انگشت استفاده می کند و این تکنولوژی در گوشی های 2019 سامسونگ به کار برده می شود.در توصیف ارائه شده در مورد این پتنت به کاربرد سنسور اثر انگشت برای گوشی همراه با استفاده از تکنولوژی فراصوتی اشاره شده است.سامسونگ معتقد است که روش های کنونی برای استفاده از قابلیت های بیومتریک اثر انگشت با خطاهایی روبرو هستند بنابراین لازم است تا به این منظور از تکنولوژی فراصوتی استفاده کنیم.یکی از گزینه های مورد استفاده در این تکنیک، سنسور اپتیکال و دیگری نیز سنسور التراسونیک است. تصور می شود که هر دوی این سنسورها در زیر صفحه نمایش گوشی سامسونگ نصب شوند.از طرفی می توان از سنسور فراصوتی در کناره های گوشی سامسونگ، در پشت آن و یا در زیر دکمه ها نیز استفاده کرد. همچنین امکان قرار دادن سنسور عکس در داخل آن وجود دارد که از اثر انگشت کاربر، عکس گرفته و اطلاعات را به گوشی میفرستد تا صحت آنها را مورد تایید قرار دهد.پیش بینی می شود که سنسور اثر انگشت فراصوتی، در دو مدل از گوشی های سال آینده سامسونگ به کار میرود زیرا پیش بینی می شود که سامسونگ از سه مدل گوشی در سال 2019 رونمایی کند.البته باید به این نکته نیز اشاره کنیم که انتشار یک پتنت، صرفا به معنای کاربرد حتمی آن در گوشی ها نیست اما در این موضوع شکی وجود ندارد که ارتقای امنیت داده های گوشی همراه، یکی از مهمترین ویژگی هایی است که نقش عمده ای را در بالا بردن فروش گوشی ها بر عهده دارد.ویژگی التراسونیکگوشی های سامسونگ می تواند به رقابت با ویژگی تصویری Face ID گوشی های اپل بپردازد.

مطلب با عنوان امنیت بالای گلکسی اس 10 با تکنولوژی جدید سامسونگ و قابلیت های متفاوت آن از وب سایت آل سامسونگ allsamsung با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

مطلب با عنوان امنیت بالای گلکسی اس 10 با تکنولوژی جدید سامسونگ و قابلیت های متفاوت آن از وب سایت آل سامسونگ با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است. جهت مشاهده جزئیات بیشتر به آل سامسونگ allsamsung مراجعه نمائید.

اخبار گوناگون