روی خط خبر

موضوع: کامپیوتر،لپ تاپ و تبلت منبع: آل سامسونگ
امتیاز: 5 5

مطلب با عنوان عرضه گوشی های گلکسی ای سری 2019 سامسونگ با دوربین سه گانه از وب سایت آل سامسونگ allsamsung با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

عرضه گوشی های گلکسی ای سری 2019 سامسونگ با دوربین سه گانه

سامسونگ اکنون تمایل خود را برای صرف زمان بیشتری بر روی سخت افزار گوشی های هوشمند میان رده نشان داده است تا سهام بیشتری از بازار به دست آورد. این […]

نوشته عرضه گوشی های گلکسی سری ای 2019 سامسونگ با دوربین سه گانه اولین بار در اخبار و مقالات نمایندگی رسمی سامسونگ پدیدار شد.

عرضه گوشی های گلکسی سری ای 2019 سامسونگ با دوربین سه گانه نویسنده: ادمین نمایندگی رسمی سامسونگ تاریخ: 8ام مرداد 1397 دسته: اخبار سامسونگ, اخبار گوشی و تبلت سامسونگسامسونگ اکنون تمایل خود را برای صرف زمان بیشتری بر روی سخت افزار گوشی های هوشمند میان رده نشان داده است تا سهام بیشتری از بازار به دست آورد. این کمپانی تا به امروز هیچ گوشی هوشمندی با دوربین سه گانه عرضه نکرده است. گوشی گلکسی اس 10 نیز طبق گزارشات مختلف اولین اسمارتفون سامسونگ با این سیستم دوربین پیشرفته خواهد بود، اما در صورت صحت گزارش جدید، سامسونگ ممکن است سیستم دوربین سه گانه را ابتدا برای گوشی های گلکسی سری ای 2019 معرفی کند.دوربین سه گانه گوشی گلکسی ای 2019یکی دیگر از گزارشات که در رابطه با گوشی گلکسی اس 10 دریافت کرده ایم، آن است که احتمال دارد اولین گوشی هوشمند سامسونگ با سنسور اثر انگشت درون نمایشگر باشد. اما طبق اطلاعات اخیر، ممکن است از فناوری سنسور درون نمایشگر برای گوشی های گلکسی سری ای 2019 استفاده شود.گزارش جدید مدعی شده که سامسونگ به دنبال آن است که ویژگی هایی نظیر دوربین سه گانه و سنسور اثر انگشت درون نمایشگر را قبل از این که برای پرچمداران سری اس مورد استفاده قرار دهد، برای گوشی های گلکسی ای به کار گیرد و تیم توسعه سخت افزار آن نیز در حال جست و جو و تحقیق در این زمینه برای اضافه کردن ویژگی های اصلی به سری بعدی گوشی های گلکسی ای می باشد.یکی از ویژگی هایی که آن ها در نظر دارند، بهره گیری از سیستم دوربین سه گانه با زاویه گسترده می باشد که انتظار می رود برای گوشی گلکسی اس 10 نیز به کار برده شود. در حالی که گوشی گلکسی اس 10 از سنسور اثر انگشت درون نمایشگر فراصوتی برخودار است، سامسونگ سنسور اثر انگشت اپیتیکال مبتنی بر نمایشگر را برای گوشی های گلکسی ای سری 2019 در نظر گرفته است.سامسونگ به طور معمول از گوشی های گلکسی ای، چند ماه قبل از پرچمداران جدید گلکسی سری اس استفاده می کند. در صورتی که عرضه گوشی گلکسی ای 2019 در سال آینده به تعویق نیوفتد ، این احتمال وجود دارد که گوشی گلکسی اس 10، اولین گوشی هوشمند با دوربین سه گانه و یا سنسور اثر انگشت درون نمایشگر نباشد.

مطلب با عنوان عرضه گوشی های گلکسی ای سری 2019 سامسونگ با دوربین سه گانه از وب سایت آل سامسونگ allsamsung با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

مطلب با عنوان عرضه گوشی های گلکسی ای سری 2019 سامسونگ با دوربین سه گانه از وب سایت آل سامسونگ با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است. جهت مشاهده جزئیات بیشتر به آل سامسونگ allsamsung مراجعه نمائید.

اخبار گوناگون