روی خط خبر

موضوع: تکنولوژی و فناوری اطلاعات منبع: آفتاب نیوز
امتیاز: 5 5

مطلب با عنوان پروفسور حیدری درگذشت از وب سایت آفتاب نیوز aftabnews با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

پروفسور حیدری درگذشت

پروفسور «مسعود حیدری» عضو هیأت علمی سازمان مدیریت صنعتی درگذشت.

آفتاب نیوز : مسعود حیدری در سال ۱۳۱۵ در شهر قزوین متولد شد. پس از گذراندن تحصیلات خود در دارالفنون تهران وارد دانشکده حقوق و علوم سیاسی دانشگاه تهران شد و پس از گذراندن دوره لیسانس و تحصیلات تکمیلی به عنوان رتبه اول فارغ ­التحصیلان دکتری، جهت ادامه تحصیل به آمریکا اعزام شد تا دوره­ های کارشناسی ارشد علوم اداری و مدیریت بازرگانی و همچنین دکترای توسعه اقتصادی را در دانشگاه پیتسبورگ در ایالت پنسیلوانیا به پایان برساند. مسیر علمی ایشان به این دانشگاه ختم نشده و پس از اخذ دومین مدرک دکترای خود، برای گذراندن دوره قراردادهای بین الملل وارد دانشگاه لاهه شد.پروفسور حیدری پس از بازگشت به وطن، به تدریس در دانشگاه های مختلف کشور پرداخته و با بیش از ۵۴ سال سابقه، به عنوان یکی از پرسابقه ترین اساتید علم مدیریت در کشور مطرح شدند. ایشان علاوه بر تدریس در دانشگاه، به عنوان مشاور و مذاکره کننده، در بیش از ۳۷۵ قرارداد بین المللی حضور داشت. کتاب اصول و فنون مذاکره، اثر پرمخاطب این استاد گرانقدر در زمینه مهارت های اصول و فنون مذاکره می باشد که توسط انتشارات سازمان مدیریت صنعتی منتشر شده است.سوابق آکادمیکعضو هیأت علمی سازمان مدیریت صنعتی از دهه 60 شمسی تاکنونعضو هیأت علمی مؤسسه تحقیقات اقتصادی دانشگاه تهراناز بنیان گذاران مؤسسه برنامه ریزی ایران وابسته به سازمان برنامهسوابق اجراییمشاور ارشد و آنالیست ارشد وابسته در سازمان مدیریت صنعتی در امور انتقال تکنولوژی و همکاری های صنعتی و مذاکرات و قراردادهای بین المللیمشاور ارشد سازمان مدیریت صنعتیمعاون ایرانی دبیر کل اتاق مشترک بازرگانی و صنعتی سازمان همکاری های منطقه ای توسعه اقتصادیمدیر گروه تحقیق در اقتصاد بین المللی و گروه تحقیق در موانع توسعه اقتصادی ایران در مؤسسه تحقیقات اقتصادی دانشگاه تهرانریاست شورای راهبری همایش بزرگان مذاکرات تجاری ایرانآثارتأثیر اوضاع سیاسی جهان و سیاست دولت های بزرگ در جنبش مشروطیت ایرانتئوری های سیاسی انقلاب های آمریکا و فرانسه (اهمیت و نقش برنامه ریزی در مدیریت)شناسایی در حقوق بین المللی عمومیاصول و فنون مذاکرهبسته آموزشی اصول و فنون مذاکره با گرایش مذاکرات خارجیاقتصاد عمومی و اقتصاد ایرانگزارش تحلیلی وام ها و سرمایه گذاری های ایران در خارج از کشور

برچسب ها:

مطلب با عنوان پروفسور حیدری درگذشت از وب سایت آفتاب نیوز aftabnews با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

مطلب با عنوان پروفسور حیدری درگذشت از وب سایت آفتاب نیوز با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است. جهت مشاهده جزئیات بیشتر به آفتاب نیوز aftabnews مراجعه نمائید.

اخبار گوناگون